Galeria zdjęć

Kamieniec - Ruiny Pałacu z XVIII w.

POLSKA / Trasa Iława - Malbork / Kamieniec

Zdjęcia: Kamieniec, Trasa Iława - Malbork, Kamieniec - Ruiny Pałacu z XVIII w., POLSKA
odsłon: 323 | poleca: 6 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2017-09-17 18:37
Data wykonania
wrzesień 2017

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Pałac zbudowany w latach 1716 - 1720 nazywany Wersalem Królestwa Pruskiego. Zaprojektowany na wzór rezydencji francuskich barokowych. Posiadał dwa skrzydła boczne, w ogrodzie otaczającym pałac znajdowały się baseny, fontanny oraz unikatowa roślinność

Komentarze do zdjęcia

Pałac zbudowany w latach 1716 - 1720 nazywany Wersalem Królestwa Pruskiego. Zaprojektowany na wzór rezydencji francuskich barokowych. Posiadał dwa skrzydła boczne, w ogrodzie otaczającym pałac znajdowały się baseny, fontanny oraz unikatowa roślinność. W czasie kampanii rosyjskiej w 1807 r. był siedziba Napoleona Bonapartego. w latach 30-tych XX w. przebywał w nim Adolf Hitler. Zniszczony w 1945 r. Info. z tablicy informacyjnej przy ruinach.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

KENIA / Mombasa / Wybrzeże Oceanu Indyjskiego

MYANMAR / okolice Mandalay / Amarapura

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl
koniec koniec }); //}); koniec koniec