Galeria zdjęć
w drodze na szczyt
RUMUNIA / Karpaty Rumuńskie / gdzie¶ na szlaku
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.95 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2017-09-20 21:11
- Data wykonania
- wrzesień 2017
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Pięknie i dziękuję za opis, kocham takie szlaki. Na Lodow± przełęcz i z niej do "pi±tki spiskiej" dalej do Starego Smokowca też 12 godzin - dla nas bo młodzi potrafi± szybciej. Pozdrawiam.
Witaj:) ruszali¶my z Cabana Paltinu i szli¶my czerwonym szlakiem na Moldoveanu. Trasa do¶ć wymagaj±ca czę¶ć idzie się grani±, cze¶ć trawersami ,schodzisz też w dół aby na około 2000m aby za chwile wyj¶ć na ok 2400m i tak jest kilka razy na szlaku. Długo¶ć szlaku to ponad 16 km ale na szczycie zapominasz o zmęczeniu ...widoki cudne. My spali¶my w schronisku Cabana Podragu po zej¶ciu ze szczytu i to okołu 6,5km do niego Reasumuj±c start o 7 00 a w schronisku byli¶my około 18 .i na drugi dzień powrót do parkingu gdzie stało auto.Dodam jeszcze że na szlaku jest kilka łańcuchów zabezpieczaj±cych
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
w drodze na szczyt
RUMUNIA / Karpaty Rumuńskie / gdzie¶ na szlaku
- Autor
- "> ( SO:4.95 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2017-09-20 21:11
- Data wykonania
- wrzesień 2017
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Pięknie i dziękuję za opis, kocham takie szlaki. Na Lodow± przełęcz i z niej do "pi±tki spiskiej" dalej do Starego Smokowca też 12 godzin - dla nas bo młodzi potrafi± szybciej. Pozdrawiam.
Witaj:) ruszali¶my z Cabana Paltinu i szli¶my czerwonym szlakiem na Moldoveanu. Trasa do¶ć wymagaj±ca czę¶ć idzie się grani±, cze¶ć trawersami ,schodzisz też w dół aby na około 2000m aby za chwile wyj¶ć na ok 2400m i tak jest kilka razy na szlaku. Długo¶ć szlaku to ponad 16 km ale na szczycie zapominasz o zmęczeniu ...widoki cudne. My spali¶my w schronisku Cabana Podragu po zej¶ciu ze szczytu i to okołu 6,5km do niego Reasumuj±c start o 7 00 a w schronisku byli¶my około 18 .i na drugi dzień powrót do parkingu gdzie stało auto.Dodam jeszcze że na szlaku jest kilka łańcuchów zabezpieczaj±cych
Polecaj± to zdjęcie































