Galeria zdjęć

Drewniane cerkwie Podlasia

POLSKA / Podlasie / Koterka

Zdjęcia: Koterka, Podlasie, Drewniane cerkwie Podlasia, POLSKA
odsłon: 1288 | poleca: 17 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 1 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2017-10-08 14:13
Data wykonania
wrzesień 2017
Miejsce
Dodane do galerii
Magiczne Podlasie

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Pielgrzymi docierają lecz władza Łukaszenki szlaban im na tej drodze postawiła. Więc nie mogą przejść granicy w Tokarach i muszą nakładać sporo kilometrów.

Dzięki.

Ładna seria zdjęć!

Piękne miejsce na uroczysku. Pewnie nadal docierają tam pielgrzymi z Białorusi.

Dzisiaj zamieściłem 5-tkę drewnianych cerkwi nawet zbytnio nie wybierając z mojego katalogu. Jutro mogę dodać kolejne 5 i wszystkie z nich będą takie dopieszczone. Dobre pytanie m*adam - rzeczywiście już dawno nie natrafiłem na zaniedbaną....

Wszystkie takie dopieszczone?

Piękne ujęcie. Spotykałem cerkwie w Małopolsce gdzie cerkwie np. Powroźnik były jakby na wyspie wśród ogromnych drzew i zrobienie fotki graniczyło z cudem. Pozdrówko.

....i dlatego nie mogłem robić zdjęć od przodu.

Istnieje choć np. w sierpniu jak byłem to wody w nim było tylko, że co najwyżej kijanki mogły się w nim zanurzyć. Co innego we wrześniu. Po deszczach woda stała nie tylko w stawiku ale wylewała się do połowy cerkwi.

Śliczna cerkiewka na bardzo urokliwym, leśnym uroczysku przy samej granicy z Białorusią. Mayer, czy istnieje jeszcze ten staw (tuż za ogrodzeniem), w którym tak ładnie świątynia się odbija, czy może już zarósł i zdziczał?Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

MADAGASKAR / Wschodni / Na trasie pociągu Fianarantsoa - Manakara

NAMIBIA / pustynia Namib / pu

POLSKA / Bieszczady / Połonina Caryńska

POLSKA / śląskie / Gliwice

POLSKA / śląskie / Gliwice

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl