Galeria zdjęć
Wieczorkiem w porcie
HISZPANIA / - / Alicante
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.98 | SW:3.24 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2017-10-29 13:05
- Data wykonania
- marzec 2017
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Hiszpania - Alicante
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Hej kochani, dziękuje za miłe słowa i ponadto Iwonko za wiersz;) Niestety pogoda faktycznie daje się we znaki, ale trzeba się z ni± pogodzić. Marzec w Hiszpanii to wspaniały czas, pamiętam ten spokój, delikatne promienie słońca i opustoszałe plaże podmiejskie. Do tego ¶piew ptaków i rozbudzaj±ca się wiosna. Było pięknie.;)
Iwona, naprawdę piękne s± te Twoje wiersze :)
Może nie o takie łodzie mi chodziło, ale klimat jest, zatem:
jesienny dryf
słońce coraz rzadziej przegl±da się w szybach
o¶wietlaj±c zakamarki wypełnione czekaniem.
"to się nie wydarzy" mruczy u¶piony pokój,
zamiataj±c sny pod dywan. li¶ci
wci±ż więcej pod nogami,
jesień przykleja się do obcasów.
zamykam w słoikach tęsknoty
zanim cichym ¶wistem ogłosz± swój odlot
tam gdzie piniowe lasy
i łodzie jak kołyski bujaj±ce się cicho.
odpływam w te miejsca snuj±ce opowie¶ć
o rozziewanych miasteczkach i słońcu
wyleguj±cym się na mokrej skórze.
/Iwona Niedopytalska/
zgadzam się, że Globtroter to ¶wietna odskocznia w tak± pogodę :)
Dlatego tu przyszłam, bo przynajmniej zdjęcia trzymaj± mnie w "poziomie" i nie "popłynęłam" z deszczem ;) Prawdziwie szklana dzi¶ pogoda ;))
Iwona, u mnie dzisiaj to jaki¶ rozszlochany dzień :(
Kocham takie klimaty - szczególnie w listopadowe, rozpłakane dni :)
Moje klimaty :), pięknie.
Pięknie, przyjemnie, cieplutko... :)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Wieczorkiem w porcie
HISZPANIA / - / Alicante
- Autor
- "> ( SO:4.98 | SW:3.24 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2017-10-29 13:05
- Data wykonania
- marzec 2017
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Hiszpania - Alicante
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Hej kochani, dziękuje za miłe słowa i ponadto Iwonko za wiersz;) Niestety pogoda faktycznie daje się we znaki, ale trzeba się z ni± pogodzić. Marzec w Hiszpanii to wspaniały czas, pamiętam ten spokój, delikatne promienie słońca i opustoszałe plaże podmiejskie. Do tego ¶piew ptaków i rozbudzaj±ca się wiosna. Było pięknie.;)
Iwona, naprawdę piękne s± te Twoje wiersze :)
Może nie o takie łodzie mi chodziło, ale klimat jest, zatem:
jesienny dryf
słońce coraz rzadziej przegl±da się w szybach
o¶wietlaj±c zakamarki wypełnione czekaniem.
"to się nie wydarzy" mruczy u¶piony pokój,
zamiataj±c sny pod dywan. li¶ci
wci±ż więcej pod nogami,
jesień przykleja się do obcasów.
zamykam w słoikach tęsknoty
zanim cichym ¶wistem ogłosz± swój odlot
tam gdzie piniowe lasy
i łodzie jak kołyski bujaj±ce się cicho.
odpływam w te miejsca snuj±ce opowie¶ć
o rozziewanych miasteczkach i słońcu
wyleguj±cym się na mokrej skórze.
/Iwona Niedopytalska/
zgadzam się, że Globtroter to ¶wietna odskocznia w tak± pogodę :)
Dlatego tu przyszłam, bo przynajmniej zdjęcia trzymaj± mnie w "poziomie" i nie "popłynęłam" z deszczem ;) Prawdziwie szklana dzi¶ pogoda ;))
Iwona, u mnie dzisiaj to jaki¶ rozszlochany dzień :(
Kocham takie klimaty - szczególnie w listopadowe, rozpłakane dni :)
Moje klimaty :), pięknie.
Pięknie, przyjemnie, cieplutko... :)
Polecaj± to zdjęcie






























