Galeria zdjęć
Widok z Połoniny Wetlińskiej
POLSKA / Podkarpacie / Połonina Wetlińska, Bieszczady
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2017-11-07 01:46
- Data wykonania
- paĽdziernik 2017
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
My byli¶my w Bieszczadach we wrze¶niu 2021 r. kolejka nad zapor± była w trakcie budowy, na zaporze sporo ludzi także gdy zdobywali¶my Tarnicę a było to w niedzielę pogoda piękna i turystów sporo na szlaku (widać to na fotkach, które dodałem). Na Parkingach w Wołosatem miejsc zabrakło, my wcze¶nie rano jeszcze załapali¶my się na parking. My¶lę, że warto wrócić chociaż ze względu na kolejkę i przejechać się ni±. Płynęli¶my też statkiem do zapory a także rowerem wodnym.
Byłam w maju zeszłego roku (oczywi¶cie, nie w weekend majowy) i bylo pusto, w dodatku bylismy przekonani, że zapora jest zamknieta, bo nie było na niej nikogo. No, ale wtedy nie było jeszcze kolejki gondolowej.
Nie wiem jak teraz jest w Bieszczadach, ale ze 20 lat temu szło się przez cał± Połoninę Wetlińsk± i spotykało na szlaku maksymalnie dwie-trzy osoby.
Może i turystów przybywa, ale w dalszym ci±gu w Bieszczadach nie trudno o chwile samotno¶ci ;)
M*adam, powroty też bywaj± piękne... ;)
Dawno, dawno temu - pora wrócić :-)
Haha, Ru_da, jestem pewien, że wystarczy ich dla wszystkich ;) Choć turystów faktycznie przybywa i przybywa... (Przepraszam, za podwójny komentarz, niechc±cy klikn±łem "od¶wież";/ )
Dzięki :) Zapraszam w imieniu Podkarpacia! Zarówno tych, którzy nigdy nie byli w Bieszczadach, jak i tych, którzy byli tam bardzo dawno temu :D
Hej, fotodakor, uważaj, co piszesz. Jak wszyscy przyjad±... szkoda Bieszczad ;)))
Dzięki :) Zapraszam w imieniu Podkarpacia! Zarówno tych, którzy nigdy nie byli w Bieszczadach, jak i tych, którzy byli tam bardzo dawno temu :D
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Widok z Połoniny Wetlińskiej
POLSKA / Podkarpacie / Połonina Wetlińska, Bieszczady
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2017-11-07 01:46
- Data wykonania
- paĽdziernik 2017
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
My byli¶my w Bieszczadach we wrze¶niu 2021 r. kolejka nad zapor± była w trakcie budowy, na zaporze sporo ludzi także gdy zdobywali¶my Tarnicę a było to w niedzielę pogoda piękna i turystów sporo na szlaku (widać to na fotkach, które dodałem). Na Parkingach w Wołosatem miejsc zabrakło, my wcze¶nie rano jeszcze załapali¶my się na parking. My¶lę, że warto wrócić chociaż ze względu na kolejkę i przejechać się ni±. Płynęli¶my też statkiem do zapory a także rowerem wodnym.
Byłam w maju zeszłego roku (oczywi¶cie, nie w weekend majowy) i bylo pusto, w dodatku bylismy przekonani, że zapora jest zamknieta, bo nie było na niej nikogo. No, ale wtedy nie było jeszcze kolejki gondolowej.
Nie wiem jak teraz jest w Bieszczadach, ale ze 20 lat temu szło się przez cał± Połoninę Wetlińsk± i spotykało na szlaku maksymalnie dwie-trzy osoby.
Może i turystów przybywa, ale w dalszym ci±gu w Bieszczadach nie trudno o chwile samotno¶ci ;)
M*adam, powroty też bywaj± piękne... ;)
Dawno, dawno temu - pora wrócić :-)
Haha, Ru_da, jestem pewien, że wystarczy ich dla wszystkich ;) Choć turystów faktycznie przybywa i przybywa... (Przepraszam, za podwójny komentarz, niechc±cy klikn±łem "od¶wież";/ )
Dzięki :) Zapraszam w imieniu Podkarpacia! Zarówno tych, którzy nigdy nie byli w Bieszczadach, jak i tych, którzy byli tam bardzo dawno temu :D
Hej, fotodakor, uważaj, co piszesz. Jak wszyscy przyjad±... szkoda Bieszczad ;)))
Dzięki :) Zapraszam w imieniu Podkarpacia! Zarówno tych, którzy nigdy nie byli w Bieszczadach, jak i tych, którzy byli tam bardzo dawno temu :D
Polecaj± to zdjęcie































