Galeria zdjęć
To warto zobaczyć
MALTA / Gozo / Wied il-Mielah
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.98 | SW:4.99 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2017-11-13 22:06
- Data wykonania
- kwiecień 2017
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Z Ta'Pinu do salin Xwejni. Gozo. Malta
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Więcej na ten temat jutro w przygotowywanym artykule o o¶miokilometrowej trasie z Ta'Pinu do salin Xwejni.:)
No i wszystko jasne. Dzięki.
Lazurowe okno, które runęło podczas sztormu znajdowało się w Dwejra. Zamieszczone tutaj znajduje się w mniej dostępnym miejscu, w Wied il-Mielah, do którego trzeba podej¶ć lub dojechać rowerem, ewentualnie jakim¶ turystycznym busem, autobusów tam nie puszczaj±. Tak, czy siak okno w Dwejra rozpadło się na pocz±tku marca, a to zdjęcie zrobiłem pod koniec kwietnia. Na Globtroterze nikt wcze¶niej nie zamieszczał zdjęć okna Wied il-Mielah. :)
a czy okno owo przypadkiem nie przestało istnieć? Bo wtedy poręcz zbędna ;-)
Z przeoczenia nie podałem wła¶ciwego miejsca Lazurowego okna, które znajduje się w Wied il-Mielah, a ni w Wied il-Ghasri, gdzie jest przepiękny kanion. Muszę też dodać, że zej¶cie do Lazurowego okna nie było zbyt bezpieczne, z powodu przerdzewiałej konstrukcji poręczy. Mam nadzieję, że zostały już wymienione na nowe.
Dla miło¶ników Gozo, Lazurowe okno w Wied il-Ghasri w pobliżu Bazyliki Ta'Pinu
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
To warto zobaczyć
MALTA / Gozo / Wied il-Mielah
- Autor
- "> ( SO:4.98 | SW:4.99 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2017-11-13 22:06
- Data wykonania
- kwiecień 2017
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Z Ta'Pinu do salin Xwejni. Gozo. Malta
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Więcej na ten temat jutro w przygotowywanym artykule o o¶miokilometrowej trasie z Ta'Pinu do salin Xwejni.:)
No i wszystko jasne. Dzięki.
Lazurowe okno, które runęło podczas sztormu znajdowało się w Dwejra. Zamieszczone tutaj znajduje się w mniej dostępnym miejscu, w Wied il-Mielah, do którego trzeba podej¶ć lub dojechać rowerem, ewentualnie jakim¶ turystycznym busem, autobusów tam nie puszczaj±. Tak, czy siak okno w Dwejra rozpadło się na pocz±tku marca, a to zdjęcie zrobiłem pod koniec kwietnia. Na Globtroterze nikt wcze¶niej nie zamieszczał zdjęć okna Wied il-Mielah. :)
a czy okno owo przypadkiem nie przestało istnieć? Bo wtedy poręcz zbędna ;-)
Z przeoczenia nie podałem wła¶ciwego miejsca Lazurowego okna, które znajduje się w Wied il-Mielah, a ni w Wied il-Ghasri, gdzie jest przepiękny kanion. Muszę też dodać, że zej¶cie do Lazurowego okna nie było zbyt bezpieczne, z powodu przerdzewiałej konstrukcji poręczy. Mam nadzieję, że zostały już wymienione na nowe.
Dla miło¶ników Gozo, Lazurowe okno w Wied il-Ghasri w pobliżu Bazyliki Ta'Pinu
Polecaj± to zdjęcie































