Galeria zdjęć

Vernazza

WłOCHY / Liguria / Cinque Terre

Zdjęcia: Cinque Terre, Liguria, Vernazza, WłOCHY
odsłon: 364 | poleca: 12 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2017-11-15 20:50
Data wykonania
październik 2017
Miejsce
Dodane do galerii
Włochy

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Tak, byłam:) wreszcie udało mi się dotrzeć:) Ludzi nie było bardzo dużo, no ale to już był październik, myślę że w sezonie to musi być koszmar. Ceny do przeżycia, ale oczywiście noclegi poza Cinque Terre, gdzie są dużo tańsze. Najwięcej wyniosła nas dwudniowa karta do parku, bo 29 euro - wstęp, przejazdy pociągami i autobusami, wejście na płatną ścieżkę. Czy kupno takiej karty się opłaca? - to zależy jaki się ma pomysł na zwiedzanie Cinque Terre, ile chce się korzystać z kolei, jednorazowy przejazd to coś koło 4 euro, wstęp na ścieżkę to chyba 7 euro, autobus 2,5, a sam wstęp chyba 10 euro... pisze chyba, bo nie jestem pewna, coś tam czytałam przed wyjazdem. Oczywiście nigdzie nie sprawdzali nam tych kart... ;) Wiadomo, że miedzy miasteczkami jest szlak ok 12 km, więc można przemieszczać się na nogach - widoki niesamowite, statek dodatkowo płatny, ale na krótkich trasach są to nie wielkie kwoty. 5 dniowy wyjazd z 4 noclegami -Piza, Lucca, Cinque Terre wyniósł nas ok 1 000 zł (lot do Pizy niecałe 200 zł). Pozdrawiam

O! Byłaś! Dużo ludzi? Ceny w kosmosie, czy da się przeżyć?Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / x / x

POLSKA / pomorskie / Łeba

POLSKA / woj.podlaskie. / pow.bielski.

POLSKA / kujawsko-pomorskiego / Lubostroń

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl