Galeria zdjęć
Nad brzegiem morza
WłOCHY / Sycylia / Cefalu
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.98 | SW:3.24 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2017-12-03 12:16
- Data wykonania
- listopad 2017
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Włochy - Sycylia - Cefalu
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Z Palermo bardzo blisko do Cefalu. Poci±giem Trenitalia 46 minut bezpo¶rednio, bilet 5 euro;)
Jak zwykle piękne fotki masz, i nawet tam dotarła¶? :) Fajnie.
Menhir, na pocz±tek powinny wystarczyć, a masz naprawdę piękne plany. Trzymam kciuki za wasze wyprawy, aby wszystko było dobrze i szczę¶cie sprzyjało.
A więc i Tobie, Menhir, niech szczę¶cia w podróży nie zabraknie, zwłaszcza, że takich planów to tylko pozazdro¶cić :)
Oby to nastawienie i "czysta głowa" (tudzież determinacja) wystarczyły mi w karnawałowym Rio i nad Iguazu, bo portugalski tylko na smartfonie, który i tak można wyci±gn±ć tylko w niektórych miejscach. My¶lę, że do tego jeszcze trochę szczę¶cia potrzeba, czego życzę niżej wzmiankowanej Podrózniczce :))
Będzie dobrze, bo grunt to dobre nastawienie przed podróż± i "czysta głowa" jak ja to mówię. Grunt, że samolotem. Ja jechałam autokarem i kazali nam po przyjezdzie do Wenecji myć się na stacji benzynowej i zaczelismy zwiedzanie po nocy w autokarze......;)
Naturalnie zdaję sobie sprawę, że tempo będzie duże. Niejedn± objazdówkę mam za sob± - od takich wycieczek zaczynałam swoj± przygodę z podróżowaniem. Ale to było, oczywi¶cie, dawno temu. Co za tym idzie - ja byłam dużo młodsza i na pewno łatwiej znosiłam niedogodno¶ci. Ale po pierwsze: zależy mi, żeby jak najwięcej zobaczyć w krótkim czasie (8 dni), a po drugie: może trochę zatęskniłam do podróży "jak za młodych lat" ;))) A więc lecimy samolotem, a na miejscu - autokarem po wszystkich (no... prawie wszystkich) ciekawych miejscach wyspy. Będzie dobrze ;) A może kiedy¶ tam wrócę, żeby bardziej pobyć, niż pozwiedzać... Ech, marzenia... Pozdrawiam :)
O to faktycznie. Ale takiej autokarowej? Ja byłam raz wiele lat temu z pewnym biurem na objazdówce we Włoszech w sierpniu. Nigdy więcej. Tempo było okropne, temperatura około 40 stopni i przez tydzień nawet morza nie widziałam.
Pierwszy raz od wielu lat zachciało mi się zorganizowanej "objazdówki". Nie wiem, czy nie będę tego żałować, bo przyzwyczajona jestem, że bierzemy samochód i zwiedzamy samodzielnie. Ale zobaczymy, może jako¶ przetrwam ;)
Dzięki Pamiętam, pamiętam;) Jak będziesz miała jakie¶ pytania to oczywi¶cie pisz, jak do maja wszystkiego nie zapomne;))
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Nad brzegiem morza
WłOCHY / Sycylia / Cefalu
- Autor
- "> ( SO:4.98 | SW:3.24 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2017-12-03 12:16
- Data wykonania
- listopad 2017
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Włochy - Sycylia - Cefalu
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Z Palermo bardzo blisko do Cefalu. Poci±giem Trenitalia 46 minut bezpo¶rednio, bilet 5 euro;)
Jak zwykle piękne fotki masz, i nawet tam dotarła¶? :) Fajnie.
Menhir, na pocz±tek powinny wystarczyć, a masz naprawdę piękne plany. Trzymam kciuki za wasze wyprawy, aby wszystko było dobrze i szczę¶cie sprzyjało.
A więc i Tobie, Menhir, niech szczę¶cia w podróży nie zabraknie, zwłaszcza, że takich planów to tylko pozazdro¶cić :)
Oby to nastawienie i "czysta głowa" (tudzież determinacja) wystarczyły mi w karnawałowym Rio i nad Iguazu, bo portugalski tylko na smartfonie, który i tak można wyci±gn±ć tylko w niektórych miejscach. My¶lę, że do tego jeszcze trochę szczę¶cia potrzeba, czego życzę niżej wzmiankowanej Podrózniczce :))
Będzie dobrze, bo grunt to dobre nastawienie przed podróż± i "czysta głowa" jak ja to mówię. Grunt, że samolotem. Ja jechałam autokarem i kazali nam po przyjezdzie do Wenecji myć się na stacji benzynowej i zaczelismy zwiedzanie po nocy w autokarze......;)
Naturalnie zdaję sobie sprawę, że tempo będzie duże. Niejedn± objazdówkę mam za sob± - od takich wycieczek zaczynałam swoj± przygodę z podróżowaniem. Ale to było, oczywi¶cie, dawno temu. Co za tym idzie - ja byłam dużo młodsza i na pewno łatwiej znosiłam niedogodno¶ci. Ale po pierwsze: zależy mi, żeby jak najwięcej zobaczyć w krótkim czasie (8 dni), a po drugie: może trochę zatęskniłam do podróży "jak za młodych lat" ;))) A więc lecimy samolotem, a na miejscu - autokarem po wszystkich (no... prawie wszystkich) ciekawych miejscach wyspy. Będzie dobrze ;) A może kiedy¶ tam wrócę, żeby bardziej pobyć, niż pozwiedzać... Ech, marzenia... Pozdrawiam :)
O to faktycznie. Ale takiej autokarowej? Ja byłam raz wiele lat temu z pewnym biurem na objazdówce we Włoszech w sierpniu. Nigdy więcej. Tempo było okropne, temperatura około 40 stopni i przez tydzień nawet morza nie widziałam.
Pierwszy raz od wielu lat zachciało mi się zorganizowanej "objazdówki". Nie wiem, czy nie będę tego żałować, bo przyzwyczajona jestem, że bierzemy samochód i zwiedzamy samodzielnie. Ale zobaczymy, może jako¶ przetrwam ;)
Dzięki Pamiętam, pamiętam;) Jak będziesz miała jakie¶ pytania to oczywi¶cie pisz, jak do maja wszystkiego nie zapomne;))
Polecaj± to zdjęcie





























