Galeria zdjęć
Na Kondrackiej Kopie Siedzieć
POLSKA / - / Tatry
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-01-27 23:27
- Data wykonania
- sierpień 2017
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
To następnym razem lepiej zabiorę więcej kanapek ze sob± :D :D :D
To ich stołówka - często tam bywaj± :) Najnowsze zdjęcia niedĽwiedzicy z 2 małymi robiłam końcem wrze¶nia w G±sienicowej.
Szlak na pewno do najtrudniejszych nie należy :) Nie widziałem tam ani niedĽwiedzi ani ¶wistaków :D ¦wistaka udało mi się dostrzec raz, schodz±c ze Szpiglasowego Wierchu.
Cóż, to ich teren i my w górach jeste¶my intruzami. Może miałem szczę¶cie, że w sierpniu 2015. spotkałem tylko ¶wistaki, natomiast widziałem niedĽwiedzie w tym rejonie w grudniu 2016. i słyszałem że w sierpniu 2017. z powodu niedĽwiedzicy z małymi misiami zamknięto okolice Kondrackiej Kopy na kilka dni w godzinach 20.00 - 7.00. Tak czy owak, chociaż strach ma zawsze wielkie oczy, przezorno¶ć w górach jest wskazana. :)
Tia, a rankiem buszuj±ce w jagodzinach niedĽwiedzie ;-)))
Jest tam przepięknie, ¶cieżka nie jest tak bardzo stroma, a w okolicy można spotkać ¶wistaki :)
Przepięknie! Tylko ta stroma ¶cieżka... Cóż, zobaczę chociaż na fajnej fotce.
dzięki :)
Zdjęcie super!
Jak jest jeszcze kanapka w ręce to już total szczę¶cie :D
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Na Kondrackiej Kopie Siedzieć
POLSKA / - / Tatry
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-01-27 23:27
- Data wykonania
- sierpień 2017
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
To następnym razem lepiej zabiorę więcej kanapek ze sob± :D :D :D
To ich stołówka - często tam bywaj± :) Najnowsze zdjęcia niedĽwiedzicy z 2 małymi robiłam końcem wrze¶nia w G±sienicowej.
Szlak na pewno do najtrudniejszych nie należy :) Nie widziałem tam ani niedĽwiedzi ani ¶wistaków :D ¦wistaka udało mi się dostrzec raz, schodz±c ze Szpiglasowego Wierchu.
Cóż, to ich teren i my w górach jeste¶my intruzami. Może miałem szczę¶cie, że w sierpniu 2015. spotkałem tylko ¶wistaki, natomiast widziałem niedĽwiedzie w tym rejonie w grudniu 2016. i słyszałem że w sierpniu 2017. z powodu niedĽwiedzicy z małymi misiami zamknięto okolice Kondrackiej Kopy na kilka dni w godzinach 20.00 - 7.00. Tak czy owak, chociaż strach ma zawsze wielkie oczy, przezorno¶ć w górach jest wskazana. :)
Tia, a rankiem buszuj±ce w jagodzinach niedĽwiedzie ;-)))
Jest tam przepięknie, ¶cieżka nie jest tak bardzo stroma, a w okolicy można spotkać ¶wistaki :)
Przepięknie! Tylko ta stroma ¶cieżka... Cóż, zobaczę chociaż na fajnej fotce.
dzięki :)
Zdjęcie super!
Jak jest jeszcze kanapka w ręce to już total szczę¶cie :D
Polecaj± to zdjęcie






























