Galeria zdjęć

Rower w palmowej stodole

KUBA / Pinar del Río, zachodnia Kuba / plantacja tytoniu

Zdjęcia: plantacja tytoniu, Pinar del Río,  zachodnia Kuba, Rower w palmowej stodole, KUBA
odsłon: | poleca: osób | ocena techniczna: | ocen: | w schowku: osób
Data dodania
2018-02-02 22:16
Data wykonania
grudzień 2017

Opis zdjęcia

Komentarze do zdjęcia

Pawle :-))) mus to mus!

Pokazała¶ ¶wietnie! I to jest przykład dla wielu... jak± historię chcę opowiedzieć zdjęciem ;-)

Oczywi¶cie, to oczywista oczywisto¶ć, ale jak to w haplogrupie R1a1 - ponarzekać zawsze fajnie (-:

rower fajnie się wpasował, szczególnie że te błotniki żółte, ale przy okazji chciałam pokazać te li¶cie palmowe... zreszt± z palmy bior± co mog±, dla nich to wielki dar natury:)

Cało¶c jest genialna. I konstrukcja, i struktura li¶ci, i chałat na gwoĽdziu, i wreszcie te żółte błotniki!

Dokładnie, wszystkiego mieć nie można, ja pewno nie wlezę tam gdzie Paweł, więc zawsze mnie zachwycaja takie górskie fotki.... a ja rzeczywicie czesto skupiam sie na detalach... i zdarza się, że słyszę po ogl±daniu zdjęć pytanie: czy my bylismy na tej samej wyprawie?;) i mogę się założyć, że z naszej grupy nikt nie zauważył tego roweru w tej stodole, w której, faktycznie, głównym celem zainteresowania był susz±cy się tytoń.

Mirrara ma wyj±tkowe oko na szczegóły, Ty na góry - wszystkiego mieć nie można ;-)

Jak ogl±dam takie fajne fotki na Globie, to zawsze się zastanawiam dlaczego, kurde, ja czego¶ takiego nigdy w podróży nie zauważę, wrrr ))-: Bardzo fajny kadr.

Lubię Twoje wypatrzone detale...



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / dubaj / dubaj

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / . / .

IRAN / Góry Elburs / Demawend

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / dubaj / dubaj

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl