Galeria zdjęć
Wiosenna cerkiew
ŁOTWA / Ryga / Ryga
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.96 | SW:4.84 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-02-05 19:58
- Data wykonania
- maj 2017
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Ryga
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
No tak, Antoni, jeszcze zaraz się okaże , że byli¶my w nim w tym samym czasie :)
Ha, ha, ha tam wła¶nie mieszkałem :)
Choć Antoni jest tu jeden dobry punkt widokowy - nawet czę¶ciowo widoczny na tym zdjęciu. Ten wystaj±cy z za wieży cerkwi szklany kolos to hotel Radisson Blu. Na jego ostatnim piętrze znajduje się sala bankietowa. W tej sali s± niezamykane drzwi prowadz±ce na "tarasik" pod antenami satelitarnymi, który wykorzystuj± jedynie palacze, bo oficjalnie nie ma tam wej¶cia ale z drugiej strony nie ma też zakazu więc obsługa instruuje jedynie - co by uważać i nie lecieć w dół.
Miałem podobnie :)
Trzykrotnie (jesieni± i latem) podchodziłem do zrobienia fotki Cerkwi - Katedrze Narodzenia Pańskiego. Z uwagi na to że znajduje się ona w centrum miasta, w ciasnej zabudowie, otoczona drzewami - nie za wiele się udawało. W końcu wiosn± się udało, kiedy jeszcze li¶cie nie urosły na drzewach.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Wiosenna cerkiew
ŁOTWA / Ryga / Ryga
- Autor
- "> ( SO:4.96 | SW:4.84 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-02-05 19:58
- Data wykonania
- maj 2017
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Ryga
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
No tak, Antoni, jeszcze zaraz się okaże , że byli¶my w nim w tym samym czasie :)
Ha, ha, ha tam wła¶nie mieszkałem :)
Choć Antoni jest tu jeden dobry punkt widokowy - nawet czę¶ciowo widoczny na tym zdjęciu. Ten wystaj±cy z za wieży cerkwi szklany kolos to hotel Radisson Blu. Na jego ostatnim piętrze znajduje się sala bankietowa. W tej sali s± niezamykane drzwi prowadz±ce na "tarasik" pod antenami satelitarnymi, który wykorzystuj± jedynie palacze, bo oficjalnie nie ma tam wej¶cia ale z drugiej strony nie ma też zakazu więc obsługa instruuje jedynie - co by uważać i nie lecieć w dół.
Miałem podobnie :)
Trzykrotnie (jesieni± i latem) podchodziłem do zrobienia fotki Cerkwi - Katedrze Narodzenia Pańskiego. Z uwagi na to że znajduje się ona w centrum miasta, w ciasnej zabudowie, otoczona drzewami - nie za wiele się udawało. W końcu wiosn± się udało, kiedy jeszcze li¶cie nie urosły na drzewach.
Polecaj± to zdjęcie






























