Galeria zdjęć

Lofoty zimą

NORWEGIA / Lofoty zachodnie / Lofoty zachodnie

Zdjęcia: Lofoty zachodnie, Lofoty zachodnie, Lofoty zimą, NORWEGIA
odsłon: 651 | poleca: 26 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 1 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2018-03-13 18:03
Data wykonania
luty 2018

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Twoja odpowiedź była pomocna - w tym samym czasie w Kirunie jest sporo ciemniej, na Lofotach jest jaśniej (chyba), bo jest przestrzeń wodna...

Trudne pytanie. Generalnie długość dnia w lutym jest niewiele krótsza niż w Polsce. Zasadnicza różnica polega na wysokości słońca. Słońce nawet w południe jest dość nisko nad horyzontem co powoduję, że tak zwana "złota godzina" trwa prawie cały dzień (oczywiście o ile jest to słońce).
Zdjęcie przedstawia wschód słońca więc jasność jest jak to o wschodzie ograniczona. Ponieważ prezentuję swoje zdjęcia znajomym na dużym 80-cio calowym telewizorze swoje zdjęcia ustawiam pod kontem tego telewizora. Każdy monitor jest skalibrowany inaczej i może się zdarzyć, ze to samo zdjęcie widzimy zupełnie inaczej. Jasność obrazu zależy też od otoczenia, inaczej widzisz w pomieszczeniu ciemnym a inaczej w jasnym. Trudno zatem odpowiedzieć czy tam jest "tak" jasno.

To w lutym jest tam tak jasno?

Pięknie rozświetlona niebieskość ..

Jak królestwo królowej śniegu .....i dalekiej północy ....

Cudnie!Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

MAROKO / Marrakech-Tensift-El Haouz / Souiria Lakdima

BUłGARIA / okolice Warny / półwysep Kaliakra

POLSKA / Lubelszczyzna / Jabłeczna

LIBAN / Bejrut / .

MAROKO / Marrakech-Tensift-El Haouz / Souiria Lakdima

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl