Galeria zdjęć
Jezioro Massingir
MOZAMBIK / Poł. - zachodni Mozambik / Nad brzegiem Jeziora Massingir
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-03-17 11:07
- Data wykonania
- wrzesień 2016
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Mozambik
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Postaram się zamie¶cić parę zdjęć z prozy życia Mozambijczyków. Nie miałem okazji wnikn±ć w codzienne życie za bardzo, gdyż Mozambik był czę¶ci± naszej wyprawy overlandowej, która prowadziła przez w sumie przez 4 kraje afrykańskie, cały plan był do¶ć napięty a i odległo¶ci do pokonania do¶ć spore, a wiadome, że to nie Europa:). Postaram się też może o jakie¶ opisy od siebie, bo zawsze co¶ lubię dodać. Na pewno warto odwiedzić ten kraj, nie ważne w jakiej formie, póki jest, jaki jest, czyli brak turystów, hoteli itd..Ciesze się że miałem okazje choć jego czę¶ć zobaczyć.
Popieram pro¶bę baobab-ki, szczególnie że od dawna mam tę destynację w planach. A wschody i zachody słońca mimo że maj± swój urok to jednak wszędzie s± bardzo podobne.
Masz fotki pokazuj±ce życie ludzi w Mozambiku? To mało znana destynacja, na Globie jest zaledwie kilkana¶cie zdjęć z tego kraju. Fajnie byłoby obejrzeć więcej.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Jezioro Massingir
MOZAMBIK / Poł. - zachodni Mozambik / Nad brzegiem Jeziora Massingir
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-03-17 11:07
- Data wykonania
- wrzesień 2016
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Mozambik
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Postaram się zamie¶cić parę zdjęć z prozy życia Mozambijczyków. Nie miałem okazji wnikn±ć w codzienne życie za bardzo, gdyż Mozambik był czę¶ci± naszej wyprawy overlandowej, która prowadziła przez w sumie przez 4 kraje afrykańskie, cały plan był do¶ć napięty a i odległo¶ci do pokonania do¶ć spore, a wiadome, że to nie Europa:). Postaram się też może o jakie¶ opisy od siebie, bo zawsze co¶ lubię dodać. Na pewno warto odwiedzić ten kraj, nie ważne w jakiej formie, póki jest, jaki jest, czyli brak turystów, hoteli itd..Ciesze się że miałem okazje choć jego czę¶ć zobaczyć.
Popieram pro¶bę baobab-ki, szczególnie że od dawna mam tę destynację w planach. A wschody i zachody słońca mimo że maj± swój urok to jednak wszędzie s± bardzo podobne.
Masz fotki pokazuj±ce życie ludzi w Mozambiku? To mało znana destynacja, na Globie jest zaledwie kilkana¶cie zdjęć z tego kraju. Fajnie byłoby obejrzeć więcej.
Polecaj± to zdjęcie





























