Galeria zdjęć

Smutno

ZIMBABWE / Zachodnie Zimbabwe / Park Narodowy Matobo Hills

Zdjęcia: Park Narodowy Matobo Hills , Zachodnie Zimbabwe , Smutno, ZIMBABWE
odsłon: 300 | poleca: 11 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2018-03-20 00:27
Data wykonania
październik 2016

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Nosorożce, czy to białe czy czarne, są w Zimbabwe już tak nieliczne, że mają obcinane rogi, żeby nie były łakomym kąskiem dla bezwzględnych kłusowników. Są także znakowane, żeby je można było identyfikować ze śmigłowca i pilnowane przez uzbrojonych

Komentarze do zdjęcia

paweł.p popieram Twoje stanowisko.

Moje życzenia Luke dotyczą szerokiego grona myśliwych, nie tylko afrykańskich kłusowników. Jak trzeba mieć zjeb..... czerep żeby czerpać satysfakcję z uśmiercania zwierząt? Nie wydaje mi się wiec, że to jest kwestia bycia miłośnikiem przyrody, raczej jest to kwestia upośledzenia w mózgu ośrodka odpowiedzialnego za uczucia wyższe.

Bilans jest bardzo nierówny niestety :(, ale to fakt jak ktoś lubi przyrodę i zwierzęta, to każda taka informacja krzepi, choć lepiej, jak by ich łapano, a tak to sobie natura sama wymierza sprawiedliwość.

Dlatego jednym z moich ulubionych niusów są wszelkie wypadki na polowaniach - najlepiej śmiertelne - na pohybel złamasom!

cdn informacji, są pilnowane przez uzbrojonych strażników 24H. Do takiego stanu przyczyniły się bardzo władze Zimbabwe na czele z byłym już teraz prezydentem Mugabe, który zezwalał na polowania i czerpał z tego korzyści od zachodnich prywatnych firm i majętnych osób. Kilogram sproszkowanego rogu, który np. w Wietnamie i Chinach, jest uważany, jako cudowny lek, miedzy innymi na potencje, kosztuje nawet 70 tyś dolarów. Kłusownicy są bezwzględni, zabijają nosorożce, które maja nawet już wycięte rogi i próbują jeszcze coś, co pozostało w skórze, wydłubać. Jeśli się przypadkowo pojawi strażnik lub osoba postronna i nie ma się jak bronić jest zabijana.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

MAROKO / Maroko / Les cascades de Tizgui

MAROKO / Maroko / Les cascades de Tizgui

HISZPANIA / Andaluzja / Sevilla

POLSKA / Śląsk Cieszyński / Rezerwat Bucze

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl