Galeria zdjęć

W drodze przez Atlas

MAROKO / Południowe Maroko / Gdzieś po drodze

Zdjęcia: Gdzieś po drodze , Południowe Maroko , W drodze przez Atlas , MAROKO
odsłon: 180 | poleca: 11 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2018-03-25 00:21
Data wykonania
luty 2016

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Dobrze jest to samo miejsce oglądnąć, bo w sumie też można zobaczyć, jak to poszczególni autorzy widzieli według swojego punktu, a przy okazji wyciągnąć wnioski. co zdjęcia, także jak to mówią na Wschodzie " dawaj"...:)

Ech, te chochliki drukarskie, oczywiście miało być: "że NIE będę nudził".

Luke, to absolutnie nie była krytyka (-: Zamierałem cyknąć swoją fotkę, ale zauważyłem że Ty wrzuciłeś identyczne kadrowanie - z tego samego friendowego parkingu (((-: , a ponieważ w kwestii Maroka obecnie zrobił się tłok, to postanowiłem, że będę nudził.

Wszystkiego po trochu, także i umiejętności pewnie, ale cały czas podglądam warsztat innych, będzie w przyszłości lepiej :)

Trochę słabo wyszły kolory. Mam identyczną fotkę - zapewne jak wielu innych przejeżdżających tędy (-: i na mojej pięknie wybarwiły się wszystkie odcienie czerwieni, aż po fiolet. Zastanawiam się czy to sprawka optyki, czy oświetlenia?Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

SAHARA ZACHODNIA / Al-Ujun-As-Sakija al-Hamra. / nad Atlantykiem

MONGOLIA / Dalanzadgad / Pustynia Gobi

MONGOLIA / Pustynia Gobi / Tsagaan Suvarga

BIAłORUś / Obwód miński / Nieśwież

USA / Arizona / Arizona

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl