Galeria zdjęć
Górki I Pagórki
POLSKA / Małopolska / Trzy Korony
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-10-16 12:58
- Data wykonania
- paĽdziernik 2018
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
;)
I może wtedy Kaska się u¶miechnie ;))
Na leż±co może za rok spróbuję ;D ;D ;D
Na leż±co też by było fajnie ;))
W zeszłym roku niewiele widziałem stoj±c na Smutnej Ka¶ce... teraz udało się ;) dzięki
Piękny widok i piękne zdjęcie, Fotodakor!:)
Też jeszcze gdzie¶ pamiętam w zakamarkach umysłu - brak biletów, że o metalowych schodkach nie wspomnę a i na zamek pieniński też nie było żadnych obostrzeń :)
Lucky you ;) To i sosnę na Sokolicy widziałe¶ w pełnej okazało¶ci a teraz została tylko jedna gał±Ľ ;/
To się pozmieniało. Jak byłem tam ostatni raz (2002 r.), to nie było jeszcze ani kolejki, ani budki z biletami (-:
Oj kolejka była... Chociaż i tak udało mi się, bo stałem tak od połowy tej metalowej platformy a jak schodziłem to kolejka zaczynała się już przy budce z biletami :) Baaaaardzo dużo ludzi w Pieninach na tym weekendzie. Przeszedłem od Czorsztyna (tam zostawiłem samochód) do Szczawnicy w nadziei, że stamt±d dojadę busem z powrotem w okolice Czorsztyna. Niestety ze Szczawnicy do Kro¶cienka był taki korek... że ja pieszo byłem wcze¶niej w Kro¶cienku niż samochody, które mijałem po drodze. W Kro¶cienku dotarło do mnie, że dalej też nie dojadę żadnym busem. Skończyło się taksówk± ;)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Górki I Pagórki
POLSKA / Małopolska / Trzy Korony
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-10-16 12:58
- Data wykonania
- paĽdziernik 2018
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
;)
I może wtedy Kaska się u¶miechnie ;))
Na leż±co może za rok spróbuję ;D ;D ;D
Na leż±co też by było fajnie ;))
W zeszłym roku niewiele widziałem stoj±c na Smutnej Ka¶ce... teraz udało się ;) dzięki
Piękny widok i piękne zdjęcie, Fotodakor!:)
Też jeszcze gdzie¶ pamiętam w zakamarkach umysłu - brak biletów, że o metalowych schodkach nie wspomnę a i na zamek pieniński też nie było żadnych obostrzeń :)
Lucky you ;) To i sosnę na Sokolicy widziałe¶ w pełnej okazało¶ci a teraz została tylko jedna gał±Ľ ;/
To się pozmieniało. Jak byłem tam ostatni raz (2002 r.), to nie było jeszcze ani kolejki, ani budki z biletami (-:
Oj kolejka była... Chociaż i tak udało mi się, bo stałem tak od połowy tej metalowej platformy a jak schodziłem to kolejka zaczynała się już przy budce z biletami :) Baaaaardzo dużo ludzi w Pieninach na tym weekendzie. Przeszedłem od Czorsztyna (tam zostawiłem samochód) do Szczawnicy w nadziei, że stamt±d dojadę busem z powrotem w okolice Czorsztyna. Niestety ze Szczawnicy do Kro¶cienka był taki korek... że ja pieszo byłem wcze¶niej w Kro¶cienku niż samochody, które mijałem po drodze. W Kro¶cienku dotarło do mnie, że dalej też nie dojadę żadnym busem. Skończyło się taksówk± ;)
Polecaj± to zdjęcie





























