Galeria zdjęć

Ogrody sensoryczne.

POLSKA / pow. nowosądecki. / Muszyna.

Zdjęcia: Muszyna., pow. nowosądecki., Ogrody sensoryczne., POLSKA
odsłon: 1440 | poleca: 9 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2018-10-20 08:38
Data wykonania
październik 2018

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Jesień tu też jest piękna.

Komentarze do zdjęcia

Iwonko muszę Ci powiedzieć że znajdują się też w Muszynie "Ogrody Biblijne" byłem tam w 2015 r. na pewno teraz też tam zajrzę.

Wiem, Lesiu, co to sensoryczny. Chodziło mi o to, co takiego innego niż w "zwykłych" ogrodach oferuje się zwiedzającemu. Śmiać mi się chce po prostu ze współczesnych nazw takich miejsc.

Iwonko co Ci tu napisać?? jest to ogród zmysłów "Zapopradzie" podzielony na strefy; Ogród Zdrowia, Zapachu, Dźwięku (na fotce), Zapachowo-Dotykowy, Smaku. Przed każdym ze stref jest tablica napisana w języku Brajla oraz w języku polskim, słowackim i angielskim). Zapraszam na stronę http://www.atrakcjekrynicy.pl/ogrody-zmyslow-muszyna.html tam dowiesz się więcej. Pozdrawiam, miłego weekendu życzę w ogrodach sensorycznych np.

Nie byłam. Co w nich takiego sensorycznego? :)

Inne zdjęcia tego użytkownika



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

HISZPANIA / Cantabria / Północna Hiszpania

ARMENIA / Ararat / Widok z okolic Khor Virap

GRUZJA / Stolica / Stare Tbilisi

SłOWACJA / Spisz / Zamek Spiski

WALIA / Półwysep Gower, / Parkmill.

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl