Galeria zdjęć

kościół artykularny

SłOWACJA / Spisz / Kieżmark

Zdjęcia: Kieżmark, Spisz, kościół artykularny, SłOWACJA
odsłon: 132 | poleca: 6 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2018-11-08 04:25
Data wykonania
lipiec 2018
Miejsce
Dodane do galerii
Słowacja - Kieżmark

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:kościół został wybudowany w 1682 r przy starej karczmie poza murami miasta. Jest to budynek konstrukcji zrębębowej na planie krzyża.

Komentarze do zdjęcia

Cieszę się, że zabieg się udał. Myslę, że po rekonwalescencji będziesz w stanie uprawiać swoją pasję. Pozdrawiam.
Andrzej

Jędrzej dziękuję Ci za szczere życzenia, jestem już w domu po artroskopii kolana, dochodzę do siebie, ból jest okropny ale da się znieść. My Kieżmark odwiedziliśmy w drodze do znajomych (na zakupy) w Nowej Leśnej bo z sanatorium w Muszynie mieliśmy tylko 85 km. więc byłoby grzechem ich nie odwiedzić. Spędziliśmy u nich cztery dni solidnie wykorzystane (pęknięta łękotka w kolanie) na miarę kontuzji mojej. Byliśmy na Łomnicy oczywiście wjazd kolejkami, trochę bolało 102 euro(za dwa bilety) lecz cóż się nie robi dla idei.Drugi dzień Szczyrbski Staw udało mi się przejść w koło a trzeci wjazd na Hrebienok(ostatni bo kolejka przechodzi przegląd i remont) pogodę mieliśmy piękną słoneczną wręcz letnią to sporo fotek udało się zrobić. Pozdrawiam.

Przepraszam, ze odpisuję dopiero teraz, ale przez ostatni tydzień miałem bardzo ograniczony dostęp do Internetu. Z tego co piszesz wygląda, że rzeczywiście mieliśmy szczęście. Kieżmark odwiedziliśmy w drodze powrotnej do Polski i spędziliśmy tam kilka godzin. Kościół był, jak widać na zdjęciach, otwarty zapłaciliśmy za wstęp i mogliśmy oglądać do woli. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do pełnej sprawności.

Wczoraj ten kościół odwiedziłem i znów był zamknięty, ot pech.

Taki nie pozorny z zewnątrz a ile skrywa w środku !!!

Nie wiem jak Ty to zrobiłeś że zrobiłeś fotki w środku. My żeby nie skłamać byliśmy w Kieżmarku chyba z 15 razy (to jest nasze miasto wypadowe na wczasach) i nigdy nie byliśmy w środku,ciągle zamknięte było. BRAWO. Pozdrawiam.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

MAROKO / Maroko / Les cascades de Tizgui

HISZPANIA / Andaluzja / Sevilla

POLSKA / Śląsk Cieszyński / Rezerwat Bucze

MAROKO / Maroko / Les cascades de Tizgui

GRECJA / Wyspy Jońskie / Korfu

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl