Galeria zdjęć
9 dni w 7 niebie: Selfie musi być!
ALGIERIA / Sahara / Tadrart
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.98 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2018-11-28 19:27
- Data wykonania
- paĽdziernik 2018
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Sahara
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Ja to bardziej w sensie,czy miał więcej,czy tylko jedn± parę,bo w Mauretanii to czasami i żandarmeria ¶miga na bosaka.Pierwsze pytanie na granicy,to czy możemy dać buty,
...ale o ozdobach do japonek,też ciekawie :)
Spodobałyby Ci się: tutaj ma bordowo-turkusowe klapki - japonki ze złotymi nitami. Wszyscy Tuaregowie chodzili w klapkach, niezależnie od długo¶ci marszu. A ja przede wszystkim w ... kroksach, które naprawdę się sprawdziły i zakurzone piachem wcale nie lepiły się do stóp mimo upału.
Buty poogl±dałabym...
...a buty też codziennie inne :)
Wła¶ciciel kolorków wygl±dał tak samo ;) To szef naszych Tuaregów, ubierał się pięknie, codziennie w czym innym. W ogóle wszyscy wygl±dali malowniczo...
Kolorki boskie :)
pi±tka za kolorki:)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
9 dni w 7 niebie: Selfie musi być!
ALGIERIA / Sahara / Tadrart
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.98 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2018-11-28 19:27
- Data wykonania
- paĽdziernik 2018
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Sahara
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Ja to bardziej w sensie,czy miał więcej,czy tylko jedn± parę,bo w Mauretanii to czasami i żandarmeria ¶miga na bosaka.Pierwsze pytanie na granicy,to czy możemy dać buty,
...ale o ozdobach do japonek,też ciekawie :)
Spodobałyby Ci się: tutaj ma bordowo-turkusowe klapki - japonki ze złotymi nitami. Wszyscy Tuaregowie chodzili w klapkach, niezależnie od długo¶ci marszu. A ja przede wszystkim w ... kroksach, które naprawdę się sprawdziły i zakurzone piachem wcale nie lepiły się do stóp mimo upału.
Buty poogl±dałabym...
...a buty też codziennie inne :)
Wła¶ciciel kolorków wygl±dał tak samo ;) To szef naszych Tuaregów, ubierał się pięknie, codziennie w czym innym. W ogóle wszyscy wygl±dali malowniczo...
Kolorki boskie :)
pi±tka za kolorki:)
Polecaj± to zdjęcie




























