Galeria zdjęć
Zimowe Podlasie. Cerkiew w Pasynkach
POLSKA / podlaskie / Pasynki
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.96 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2019-02-11 09:10
- Data wykonania
- luty 2019
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Po remoncie to pewnie dopiero jesieni± bo widać, że remont będzie gruntowny:) w Narwi my¶lałem, że już skończyli a tu jeszcze w połowie drogi. W Białowieży Dworek Gubernatora też jeszcze w remoncie. Widać już zrobiony dach i odnowione poddasze. Będzie piękny! Jakby¶ była w lato w Białowieży to daj znać czy prace s± już zakończone ;)
Dzięki za info. W Narwi byłam jesieni±, to wiem, że jest tam remont. Miałam nadzieję, że do wiosny skończ±, ale zobaczymy. W tej sytuacji chyba do Pasynek trzeba będzie jeszcze zim±... albo aż po remoncie.
Musisz się spieszyć bo ekipa remontowa już się szykuje. Cerkiew w Narwi nadal niestety w rusztowaniu i rewitalizacji. Lada chwila w Pasynkach też będzie.
Do Pasynek to ja nigdy jeszcze nie dotarłam (nie wiem jak to się stało) i mam w planie to miejsce odwiedzić w najbliższym czasie. Widzę jednak po zdjęciu, że ta cerkiewka aż się prosi o remont.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Zimowe Podlasie. Cerkiew w Pasynkach
POLSKA / podlaskie / Pasynki
- Autor
- "> ( SO:4.96 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2019-02-11 09:10
- Data wykonania
- luty 2019
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Po remoncie to pewnie dopiero jesieni± bo widać, że remont będzie gruntowny:) w Narwi my¶lałem, że już skończyli a tu jeszcze w połowie drogi. W Białowieży Dworek Gubernatora też jeszcze w remoncie. Widać już zrobiony dach i odnowione poddasze. Będzie piękny! Jakby¶ była w lato w Białowieży to daj znać czy prace s± już zakończone ;)
Dzięki za info. W Narwi byłam jesieni±, to wiem, że jest tam remont. Miałam nadzieję, że do wiosny skończ±, ale zobaczymy. W tej sytuacji chyba do Pasynek trzeba będzie jeszcze zim±... albo aż po remoncie.
Musisz się spieszyć bo ekipa remontowa już się szykuje. Cerkiew w Narwi nadal niestety w rusztowaniu i rewitalizacji. Lada chwila w Pasynkach też będzie.
Do Pasynek to ja nigdy jeszcze nie dotarłam (nie wiem jak to się stało) i mam w planie to miejsce odwiedzić w najbliższym czasie. Widzę jednak po zdjęciu, że ta cerkiewka aż się prosi o remont.
Polecaj± to zdjęcie






























