Galeria zdjęć

Lodowy Staw.

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Lodowa Przełęcz.

Zdjęcia: Lodowa Przełęcz., Wysokie Tatry., Lodowy Staw., SłOWACJA
odsłon: 73 | poleca: 6 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2019-04-28 21:03
Data wykonania
lipiec 2017

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:W kamiennej kotlinie leży Lodowy Staw, najwyżej położony ze wszystkich stałych stawów tatrzańskich. Leży na wysokości 2189 m. pow. 0,4 ha, głęb. 4,5 m. Już w 1886 r. pisał Walery Eliasz "Stawek ten zwać należy Lodowym, bo prawie zawsze bywa lodem i ś

Komentarze do zdjęcia

W kamiennej kotlinie leży Lodowy Staw, najwyżej położony ze wszystkich stałych stawów tatrzańskich. Leży na wysokości 2189 m. pow. 0,4 ha, głęb. 4,5 m. Już w 1886 r. pisał Walery Eliasz "Stawek ten zwać należy Lodowym, bo prawie zawsze bywa lodem i śniegiem pokryty" Ponadto na zdjęciu widać od lewej; Łomnicka Grań, a po prawej Żółtą Ścianę.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NIEMCY / Nadrenia Pallatynat / Saarburg

WALIA / Kornwalia / Newguay

WALIA / Kornwalia / Perranporth

WALIA / Kornwalia / Perranporth

ANTARKTYDA / Wyspa Krola Jerzego / Okolice polskiej bazy II

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl