Galeria zdjęć
Klimaty Andaluzji.
HISZPANIA / Andaluzja / San Jose
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2019-06-13 13:20
- Data wykonania
- maj 2019
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Andaluzja
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Przez 8h w nieklimatyzowanym poci±gu z Krakowa nawet zd±żyłam się nieco podtopić ;-)
Odtajała¶ już Powrócona?
Fakt, na Iberyjskim (i przed też),zimno od ponad 2 tygodni...
Dzisiaj w Kadyksie tylko +19! Hiszpanie marzn± ;-)
Wiesz, że jestem zimolubna. Z tej przyczyny odkładałam Andaluzję na który¶ grudzień, ostatni okazał się strzałem w 10-tkę, 20-25 stopni było zno¶ne, a puste plaże i miasteczka stanowiły dodatkowy bonus.
Na Andaluzję polecam marzec, w tym roku, z rana 10 st. C, a w południe do 25.
Dlatego pojechałam w maju. Tylko w Sewilli było makabryczne 42 stopnie. Wszędzie indziej przyjemna pogoda. No, tylko trzeba wzi±ć poprawkę na to, że ja kocham ciepełko. Dla mnie przyjemna pogoda to tak ok. 28 st. :))
Latem niekoniecznie, ale już tęsknię za andaluzyjsk± zim± ;-)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Klimaty Andaluzji.
HISZPANIA / Andaluzja / San Jose
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2019-06-13 13:20
- Data wykonania
- maj 2019
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Andaluzja
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Przez 8h w nieklimatyzowanym poci±gu z Krakowa nawet zd±żyłam się nieco podtopić ;-)
Odtajała¶ już Powrócona?
Fakt, na Iberyjskim (i przed też),zimno od ponad 2 tygodni...
Dzisiaj w Kadyksie tylko +19! Hiszpanie marzn± ;-)
Wiesz, że jestem zimolubna. Z tej przyczyny odkładałam Andaluzję na który¶ grudzień, ostatni okazał się strzałem w 10-tkę, 20-25 stopni było zno¶ne, a puste plaże i miasteczka stanowiły dodatkowy bonus.
Na Andaluzję polecam marzec, w tym roku, z rana 10 st. C, a w południe do 25.
Dlatego pojechałam w maju. Tylko w Sewilli było makabryczne 42 stopnie. Wszędzie indziej przyjemna pogoda. No, tylko trzeba wzi±ć poprawkę na to, że ja kocham ciepełko. Dla mnie przyjemna pogoda to tak ok. 28 st. :))
Latem niekoniecznie, ale już tęsknię za andaluzyjsk± zim± ;-)
Polecaj± to zdjęcie






























