Galeria zdjęć

Wszędzie pięknie, ale... tęsknię za pustynią

ALGIERIA / Sahara / Tadrart

Zdjęcia: Tadrart, Sahara, Wszędzie pięknie, ale... tęsknię za pustynią, ALGIERIA
odsłon: 293 | poleca: 21 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2019-09-22 14:17
Data wykonania
październik 2018
Miejsce
Dodane do galerii
Afryka

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Wygląda bajeczmnie

U mnie na oryginale to niebo jest jasnoniebieskie z białymi chmurkami (w całości obraz bliższy temu, który widziałam), a tu zlewa się z ramką. Bardzo chcę jechać jeszcze raz - jak nie do Algierii, to może do Mauretanii albo Omanu, choć w Algierii pustynia jest chyba najpiękniejsza. Po oglądnięciu " Algieria from above" marzę o zobaczeniu jeszcze innych miejsc w tym kraju.

Ja też bym ucięła niebo. Sama pustynia jest tak cudna, że to blade niebo psuje efekt. A pustynia będzie mi się śniła w nocy :)
Pozdrawiam.

W stosunku do oryginału wykadrowałam, zmieniając proporcje zdjęcia na 3:2. Może rzeczywiście gdyby porzucić proporcje i uciąć jeszcze z połowę, byłoby lepsze. Dzięki za uwagi.

Szkoda, że nie wykadrowałaś nieba - niepotrzebny balast - piaski mają tyle kolorów i faktur, że kadr bez tego nijakiego nieba byłby znacznie ciekawszy i pełniejszy, tak mi się wydaje.

Piękna!Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

CZECHY / Południowe Morawy / Vlnky

SłOWACJA / Tatry / Skrajne Solisko

CZECHY / Południowe Morawy / Vlnky

BHUTAN / Punakha / Dzong: klasztor- twierdza

BHUTAN / Punakha / Dzong: klasztor- twierdza

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl