Galeria zdjęć
Wszędzie pięknie, ale... tęsknię za pustyni±
ALGIERIA / Sahara / Tadrart
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.98 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2019-09-22 14:17
- Data wykonania
- paĽdziernik 2018
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Afryka
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Wygl±da bajeczmnie
U mnie na oryginale to niebo jest jasnoniebieskie z białymi chmurkami (w cało¶ci obraz bliższy temu, który widziałam), a tu zlewa się z ramk±. Bardzo chcę jechać jeszcze raz - jak nie do Algierii, to może do Mauretanii albo Omanu, choć w Algierii pustynia jest chyba najpiękniejsza. Po ogl±dnięciu " Algieria from above" marzę o zobaczeniu jeszcze innych miejsc w tym kraju.
Ja też bym ucięła niebo. Sama pustynia jest tak cudna, że to blade niebo psuje efekt. A pustynia będzie mi się ¶niła w nocy :)
Pozdrawiam.
W stosunku do oryginału wykadrowałam, zmieniaj±c proporcje zdjęcia na 3:2. Może rzeczywi¶cie gdyby porzucić proporcje i uci±ć jeszcze z połowę, byłoby lepsze. Dzięki za uwagi.
Szkoda, że nie wykadrowała¶ nieba - niepotrzebny balast - piaski maj± tyle kolorów i faktur, że kadr bez tego nijakiego nieba byłby znacznie ciekawszy i pełniejszy, tak mi się wydaje.
Piękna!
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Wszędzie pięknie, ale... tęsknię za pustyni±
ALGIERIA / Sahara / Tadrart
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.98 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2019-09-22 14:17
- Data wykonania
- paĽdziernik 2018
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Afryka
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Wygl±da bajeczmnie
U mnie na oryginale to niebo jest jasnoniebieskie z białymi chmurkami (w cało¶ci obraz bliższy temu, który widziałam), a tu zlewa się z ramk±. Bardzo chcę jechać jeszcze raz - jak nie do Algierii, to może do Mauretanii albo Omanu, choć w Algierii pustynia jest chyba najpiękniejsza. Po ogl±dnięciu " Algieria from above" marzę o zobaczeniu jeszcze innych miejsc w tym kraju.
Ja też bym ucięła niebo. Sama pustynia jest tak cudna, że to blade niebo psuje efekt. A pustynia będzie mi się ¶niła w nocy :)
Pozdrawiam.
W stosunku do oryginału wykadrowałam, zmieniaj±c proporcje zdjęcia na 3:2. Może rzeczywi¶cie gdyby porzucić proporcje i uci±ć jeszcze z połowę, byłoby lepsze. Dzięki za uwagi.
Szkoda, że nie wykadrowała¶ nieba - niepotrzebny balast - piaski maj± tyle kolorów i faktur, że kadr bez tego nijakiego nieba byłby znacznie ciekawszy i pełniejszy, tak mi się wydaje.
Piękna!
Polecaj± to zdjęcie



























