Galeria zdjęć

Pozdrowienia z podróży

BHUTAN / Punakha / Czorten gdzieś po drodze

Zdjęcia: Czorten gdzieś po drodze , Punakha, Pozdrowienia z podróży, BHUTAN
odsłon: 210 | poleca: 8 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2019-10-14 16:47
Data wykonania
październik 2019

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Zrobione telefonem

Komentarze do zdjęcia

Bhutańskie biura mają wiele propozycji. Początkowo myślałam o 5 dniach w Bhutanie i kilku wśród plemion Konyak i Apatani, ostatecznie jednak wybrałam wersję więcej dni w Bhutanie w październiku (dzięki czemu zobaczyłam 3 festiwale), natomiast Nitkaska zobaczy w grudniu plemiona i festiwal dzioborożca; niestety, nie dało się tego "pożenić".

To ciekawe co piszesz. Jak byłem w Kathmandu chciałem wykupić trip do Bhutanu, ale facet upierał się, że 7 dni to minimum, wtedy było po 200 baksów za dzień i gość w hotelu to potwierdził. , a nie miałem tyle czasu.

Na szczęście nie. Musisz wykupić w licencjonowanym bhutanskim biurze taki trip, ktòry Ci odpowiada, ale tak naprawdę 3 dni tzn. noce to minimum, aby coś zobaczyć. Mniej niż 3 osoby to cena 290 usd/os,,/ noc. Siedzę dziś w Guwahati, jutro mozolny powrót: 3 samoloty i 2 pociąg :(

Na szczęście nie. Musisz wykupić w licencjonowanym bhutanskim biurze taki trip, ktòry Ci odpowiada, ale tak naprawdę 3 dni tzn. noce to minimum, aby coś zobaczyć. Mniej niż 3 osoby to cena 290 usd/os,,/ noc. Siedzę dziś w Guwahati, jutro mozolny powrót: 3 samoty i 2 pociąg i 2 pociąg i :(

Na szczęście nie. Musisz wykupić w licencjonowanym bhutanskim biurze taki trip, ktòry Ci odpowiada, ale tak naprawdę 3 dni tzn. noce to minimum, aby coś zobaczyć. Mniej niż 3 osoby to cena 290 usd/os,,/ noc.

Hej. Menhir. O ile dobrze pamiętam, to jest także określony minimalny czas tripu wynoszący 7 dni?

Pozostaje dbać o sukcesywne zasilanie skarbonki ;-)))

Niestety, trochę to kosztuje- 250 usd/os. za dzień jeżeli są co najmniej 3 osoby W cenie jest natomiast wszystko, tzn. transport, noclegi, wyżywienie. Ale warto. Jest tu bardzo naturalnie, ludzie chodzą w narodowych strojach (tylko w stolicy było trochę dżinsu), a festiwale sa fenomenalne. No i ta cudna architektura...

Też na mojej liście wysoko... tylko nieco więcej funduszy trzeba zgromadzić ;-)

Pozdrowienia :)Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

MALTA / . / Dingli

WłOCHY / - / Rzym

WłOCHY / - / Rzym

GRECJA / WYSPY JOŃSKIE / ZAKYNTHOS

KIRGIZJA / obwód czujski / Park Narodowy Ala-Archa

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl