Galeria zdjęć

Buszmeni

NAMIBIA / Północna Namibia / Kotlina Kalahari

Zdjęcia: Kotlina Kalahari, Północna Namibia, Buszmeni , NAMIBIA
odsłon: 119 | poleca: 7 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2019-10-14 21:05
Data wykonania
wrzesień 2019

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Buszmeni i ich znajomość roślin, tropienia, pozyskiwania wody, pomogła im przetrwać w ekstremalnych warunkach suszy i upału w buszu. Są w stanie przetrwać nie mając niewiele.

Komentarze do zdjęcia

Palma to nie była, choć i pewnie z niej potrafią coś wydobyć. Słomkę zostawiali dla innych, w razie gdyby za jakiś czas kolejny myśliwy, bo oni najczęściej wędrowali po buszu, mógł z niej skorzystać. Dzięki ludowi San, bo tak się nazywają fachowo, można się też dowiedzieć o filozofii " ubuntu", czyli dzielenia się z innymi. W przypadku Buszmenów to dzielenie się też wiedzą z pokolenia na pokolenie, która pomagała im przetrwać wieki w trudnych warunkach.

Drink ... z palemki? :-)))Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

MADAGASKAR / Morondawa / Camping Lovers Baobab

MADAGASKAR / zachodni Madagaskar / gdzieś po drodze

MADAGASKAR / zachodni Madagaskar / gdzieś po drodze

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl