Galeria zdjęć
Cerkiew Podwyższenia Krzyża Pańskiego
POLSKA / Podlasie / Werstok
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.34 | SW:4.39 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2019-10-23 13:20
- Data wykonania
- czerwiec 2019
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Polska
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
jest w lesie po drugiej stronie drogi. A jak jeste¶my przy prawosławnych cmentarzach to wyj±tkowy jest w Zubaczach (kierunek za Czeremch±).
Tak, za chwilę lunęło. Cmentarza sobie nie przypominam. Za to na pewno byłam na cmentarzu w Dubiczach. Bardzo klimatyczne miejsce.
nie byłem, bo przegapiłem , na cmentarzu w Werstoku...Była¶ może ?
czyżby ostatnie chwile przed burz± ?
Każdy wypad na Podlasie jest bardzo udany. Bywam dosyć często, bo lubię te strony.
Widzę po zdjęciach, że wypad na Podlasie był udany - wszystko, co najpiękniejsze z pewno¶ci± odwiedziła¶ :)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Cerkiew Podwyższenia Krzyża Pańskiego
POLSKA / Podlasie / Werstok
- Autor
- "> ( SO:4.34 | SW:4.39 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2019-10-23 13:20
- Data wykonania
- czerwiec 2019
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Polska
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
jest w lesie po drugiej stronie drogi. A jak jeste¶my przy prawosławnych cmentarzach to wyj±tkowy jest w Zubaczach (kierunek za Czeremch±).
Tak, za chwilę lunęło. Cmentarza sobie nie przypominam. Za to na pewno byłam na cmentarzu w Dubiczach. Bardzo klimatyczne miejsce.
nie byłem, bo przegapiłem , na cmentarzu w Werstoku...Była¶ może ?
czyżby ostatnie chwile przed burz± ?
Każdy wypad na Podlasie jest bardzo udany. Bywam dosyć często, bo lubię te strony.
Widzę po zdjęciach, że wypad na Podlasie był udany - wszystko, co najpiękniejsze z pewno¶ci± odwiedziła¶ :)
Polecaj± to zdjęcie































