Galeria zdjęć

Szczyrbski Staw o wschodzie słońca.

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Szczyrbskie Pleso.

Zdjęcia: Szczyrbskie Pleso., Wysokie Tatry., Szczyrbski Staw o wschodzie słońca., SłOWACJA
odsłon: 91 | poleca: 5 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2019-11-24 14:48
Data wykonania
sierpień 2018

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Szczyrbskie Jezioro w Tatrach Wysokich, drugie co do wielkości po stronie słowackiej. Staw znajduje się na wysokości 1346 m. Nad brzegiem jeziora znajdują się liczne zabudowania hotelowe i sanatoryjne. Nad południową zatoką otwarto w 2008 r. przystań

Komentarze do zdjęcia

Szczyrbskie Jezioro w Tatrach Wysokich, drugie co do wielkości po stronie słowackiej. Staw znajduje się na wysokości 1346 m. Nad brzegiem jeziora znajdują się liczne zabudowania hotelowe i sanatoryjne. Nad południową zatoką otwarto w 2008 r. przystań łódek. Powierzchnia Szczyrbskiego Staw wynosi 19,76 ha. Maksymalna głębokość stawu wynosi 20 m,Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

CZECHY / Kraj liberecki / Frydlant

POLSKA / opolskie / Karłowice

POLSKA / opolskie / Karłowice

UKRAINA / - / Lwów

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl