Galeria zdjęć

GERGETI

GRUZJA / STEPANCMINDA / KAZBEG

Zdjęcia: KAZBEG, STEPANCMINDA, GERGETI, GRUZJA
odsłon: 1338 | poleca: 24 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 1 | w schowku: 1 osób
Data dodania
2020-01-11 19:36
Data wykonania
maj 2019

Opis zdjęcia
Lodowiec znajduje się na południowo-wschodnim zboczu góry Kazbek w regionie Kazbegi w Gruzji. Długość lodowca Gergeti szacuje się na 7,1 km, a jego powierzchnia wynosi 11 km2. Gergeti spada na 2900 metrów nad poziomem morza. Większość lodowca znajduj
Foto-informacje: Klasztor

Komentarze do zdjęcia

Akras, "Chyba powinniśmy polecać zdjęcie, a nie osobę lub czyn?" tylko, że w takim wypadku podaje się link do zdjęcia gdzie mamy wszystko na temat autora zdjęcia i prezentowanego zdjęcia. A tu mamy chamskie przywłaszczenie sobie cudzego zdjęcia (jak i innych przez tego osobnika) i nic nie jest w stanie wytłumaczyć takiego działania.

Chyba powinniśmy polecać zdjęcie, a nie osobę lub czyn? Ale ja także plagiatów nie uznaję i walczyłam z nimi zaciekle wiele razy w poprzednim wcieleniu. Poleciłam faktycznie ikonkę bez czytania komentarzy, bo teraz często tych komentarzy dla zdrowia nie czytam :-) Też nie polecam plagiatu, ale cóż, brak Admina robi swoje. Może trzeba pisać do legendarnych założycieli Portalu? Kontakt kiedyś z nimi był na samym dole strony. I zawsze odpisywali. Kiedyś...

I ja też cofam polecenie bo nie popieram takich czynów !!!

Cofam również swoje polecenie, jesteś spalony aleksandr, tutaj na globie!!

Ponieważ jestem jednym z czworga oburzonych, to pozwolę sobie zabrać głos w kwestii poruszonej przez senię. Obrzydzeniem do przywłaszczanie sobie cudzej własności nasiąka się w dzieciństwie, jak się tego nie ma to potem już trudniej to zrozumieć. Dlatego się zniesmaczyłem, mimo braku, a raczej z powodu braku reakcji Globulki. Nie wiem jak inni, ale ja dodatkowo nie lubię być robiony męski narząd kopulacyjny. Poleciłem kilka zdjęć, pochwaliłem, a teraz znając prawdę czuję się w obowiązku przekazać temu lamusowi międzynarodowy znak pokoju: fack you.

Wstydź się człowieku, nie dość, że kradniesz zdjęcia innym to jeszcze się podpisujesz pod nimi jako Twoje.

Ale po co się tak wzbudzacie? Nie ma admina tutaj. Co najwyżej info do autora zdjęcia. Takie oburzenie, że fotkę ukradł... A n-ta tożsamość coniektórych Was nie bulwersuje? A obrażanie i chamskie teksty Was nie bulwersowaly? Moi Drodzy... No kaman... Na globie pełna wolność
Jak w państwie pis. Miłego dnia. Serdeczności.

Jak ktoś klika bez otwierania miniaturki, to nawet nie wie co jest grane...

Poważnie? Jeszcze ktoś to poleca wiedząc, że jest kradzione? Ja pierd...... co za żenada.

Jak na 53814 podróżników, to trochę skromna ta reprezentacja oburzonych.

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

WłOCHY / Toskania / Florencja

GÓRSKI KARABACH / . / Szuszi

NIEMCY / Badenia Witenbergia / Maulbronn

NIEMCY / Badenia Witenbergia / Maulbronn

POLSKA / śląskie / Sławików

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl