Galeria zdjęć

Leszek na Wielkim Hińczowym Stawem.

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Hińczowa Dolina.

Zdjęcia: Hińczowa Dolina., Wysokie Tatry., Leszek na Wielkim Hińczowym Stawem., SłOWACJA
odsłon: 81 | poleca: 0 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2020-03-20 13:46
Data wykonania
lipiec 2018

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Koprowy Wierch,Piarżyste Czuby, Cubrynka, Cubryna, Wielki Mięguszowiecki Szczyt, Mięguszowiecki Szczyt Pośredni, Przełęcz pod Chłopkiem, Mięguszowiecki Szczyt Czarny. Wielki Hińczowy Staw– staw tatrzański położony w Dolinie Hińczowej, stanowiąc

Komentarze do zdjęcia

Koprowy Wierch,Piarżyste Czuby, Cubrynka, Cubryna, Wielki Mięguszowiecki Szczyt, Mięguszowiecki Szczyt Pośredni, Przełęcz pod Chłopkiem, Mięguszowiecki Szczyt Czarny. Wielki Hińczowy Staw– staw tatrzański położony w Dolinie Hińczowej, stanowiącej górną część Doliny Mięguszowieckiej w słowackiej części Tatr Wysokich. Staw leży na wysokości 1944,8 m., o 551 m wyżej niż Morskie Oko, dlatego wznoszące się na północ od Wielkiego Hińczowego Stawu Mięguszowieckie Szczyty nie wydają się od jego strony tak wyniosłe jak od polskiej. Ma 20,08 ha powierzchni i 53,7 m głębokości. Jest największym i najgłębszym stawem w słowackiej części Tatr oraz czwartym co do wielkości i trzecim co do głębokości w Tatrach.

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

JORDANIA / Muhafaza Ma'an / Petra

POLSKA / Pomorze / Trzcinisko

JORDANIA / Pustynia Wadi Rum / .

POLSKA / Pomorze / Trzcinisko

FRANCJA / Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże / Avignon

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl