Galeria zdjęć

Jak piękne są wspomnienia...

USA / Arizona / Antelope Canyon (dolny)

Zdjęcia: Antelope Canyon (dolny), Arizona, Jak piękne są wspomnienia..., USA
odsłon: 102 | poleca: 12 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2020-03-21 12:29
Data wykonania
styczeń 2014
Miejsce
Dodane do galerii
USA 4x4

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Oczywiście, takich kanionów szczelinowych jest wiele, w planie wyprawy mieliśmy Peek- A -Boo Canyon (wewnątrz ciekawe formy skalne), Spokey (tak wąski, że trzeba przepychać się bokiem z plecakiem nad głową) oraz przepiękny kanion Zebra, do którego niestety nie dotarliśmy (jest zalewany, a my byliśmy po okresie sporych opadów). To wszystko za darmo, bo do Antelope trzeba płacić (do górnej dodatkowo za dowóz). Mam też gdzieś zanotowane inne ciekawe i dostępne darmowo kaniony szczelinowe i inne na wypadek, gdyby udało mi się tam wrócić, o czym marzę. Na Escalante i Vermilion Cliffs można tygodniami włóczyć się odkrywając kanion za kanionem.

Niedawno dowiedziałem się od internetowego znajomego ze stanów, że Kanion Antylopy jest tylko jednym z bardzo wielu istniejących tam kanionów szczelinowych. Te inne są całkowicie dzikie i nie ustępują atrakcyjnością Antylopie, co dobitnie potwierdzają jego foty. Ale w odróżnieniu od Antylopy można się po nich szwendać w zupełnej samotności. Wcześniej myślałem, że jest to miejsce mocno ograniczone swoim zasięgiem, obłędne, ale pojedyncze, coś jak przełom Dunajca, a tu zonk ((-:Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

HISZPANIA / Wyspy Kanaryjskie / Playa de Sotavento de Jandía

EGIPT / Egipt / Egipt

ARMENIA / Armenia / Armenia

EGIPT / Egipt / Egipt

MAROKO / Guelmim / Fask

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl