Galeria zdjęć

Do wyboru..., do koloru....

IRAN / płd. Iran / Shiraz

Zdjęcia: Shiraz, płd. Iran, Do wyboru..., do koloru...., IRAN
odsłon: 83 | poleca: 4 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2020-07-08 11:55
Data wykonania
maj 2019
Miejsce
Dodane do galerii
IRAN

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Swego czasu latałam często do Pakistanu... i to tam dziewczyny pokazały mi co noszą - zadbane, pachnące, eleganckie, zwykle markowe.. A teraz BTW, tak się zastanawiam, gdzie są teraz Ci, którzy im tak współczuli - nosimy maseczki tak jak one przedtem czadory i hijaby, gdzie u nas to nakaz i kara, a one w większości państw noszą, bo to ich wybór..... Pytanie - gdzie jest większa wolność? :D

Na bazarze w Esfahanie zastanawiałam się po co tam tyle przejrzystych, błyszczących, kolorowych materiałów, skoro kobiety chodzą w ciemnych, ponurych strojach. Okazało się, że to na stroje, w których pokazują się tylko mężom. Zrobiło mi się trochę głupio, gdy pomyślałam, że u nas to raczej na odwrót - w domu dres ... ;))Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

MAROKO / Marrakech-Tensift-El Haouz / Souiria Lakdima

MAURETANIA / Adrar / gdzieś po drodze

MAURETANIA / Adrar / gdzieś po drodze

MADAGASKAR / Bekopaka / Grand Tsigny de Bamaraha

POLSKA / Lubelskie / tajemne

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl