Galeria zdjęć

Widok z Lodowej Przełęczy (Siodełka).

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Lodowa Przełęcz (Siodełko)

Zdjęcia: Lodowa Przełęcz (Siodełko), Wysokie Tatry., Widok z Lodowej Przełęczy (Siodełka)., SłOWACJA
odsłon: 203 | poleca: 3 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-04-10 21:43
Data wykonania
lipiec 2017

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Z tyłu; Skrajna,Pośrednia i Zadnia Nowoleśna Turnia,Rogata Turnia,Staroleśny Szczyt,Zwalista Turnia Baniasta Turnia za nimi Mały i Pośredni Gerlach, Gerlach,Wysoka,Rysy,na pierwszym planie Ostry Szczyt,głębiej Mała Wysoka,Jaworowy Szczyt,Pośredni Jaw

Komentarze do zdjęcia

Piekne ujecie

Z tyłu; Skrajna,Pośrednia i Zadnia Nowoleśna Turnia,Rogata Turnia,Staroleśny Szczyt,Zwalista Turnia Baniasta Turnia za nimi Mały i Pośredni Gerlach, Gerlach,Wysoka,Rysy,na pierwszym planie Ostry Szczyt,głębiej Mała Wysoka,Jaworowy Szczyt,Pośredni Jaworowy,Mały Jaworowy,Zadnia Jaworowa Turnia.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl