Galeria zdjęć

Białowieża - Dworek Gubernatora Grodzieńskiego.

POLSKA / woj.podlaskie. / Białowieża

Zdjęcia: Białowieża, woj.podlaskie., Białowieża - Dworek Gubernatora Grodzieńskiego., POLSKA
odsłon: 108 | poleca: 7 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-05-16 16:25
Data wykonania
maj 2021

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Dworek Gubernatora stanowi najstarszy budynek w polskiej części Puszczy Białowieskiej. Wybudowano go 1845 r.Stoi w miejscu dworu króla Augusta III Sasa, w budynku powstało muzeum, które upamiętnia polowania, W okresie I Wojny Światowej Dworek pełni

Komentarze do zdjęcia

Dworek Gubernatora stanowi najstarszy budynek w polskiej części Puszczy Białowieskiej. Wybudowano go 1845 r.Stoi w miejscu dworu króla Augusta III Sasa, w budynku powstało muzeum, które upamiętnia polowania, W okresie I Wojny Światowej Dworek pełnił funkcję szpitala a potem kasyna oficerskiego. Po odzyskaniu wolności stał się gospodą. Przez 5 lat budynek używany był również jako przedszkole. Dziś mieści się tu Ośrodek Edukacji Przyrodniczej Białowieskiego Parku Narodowego.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / Dubaj / Dubaj

POLSKA / woj.podlaskie. / pow. hajnowski.

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Szlak na Rysy.

SłOWACJA / kraj żyliński. / pow. Liptowski Mikulasz.

POLSKA / woj.podlaskie. / pow.bielski.

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl