Galeria zdjęć

Widok z Łomnicy.

POLSKA / Wysokie Tatry. / Łomnica 2634 m.

Zdjęcia: Łomnica 2634 m., Wysokie Tatry., Widok z Łomnicy., POLSKA
odsłon: 111 | poleca: 9 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-05-30 14:31
Data wykonania
listopad 2018

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Na dole 4 z pięciu stawów Spiskich ze schroniskiem Teryego, na d nimi Pośrednia grań, Żółty Szczyt,Drobna i Sokola Turnia,Jaworowy Szczyt nad nimi Sławkowski Szczyt,Zwalista Turnia,Baniasta Turnia, Mała Wysoka,za nimi Gerlach,Dzika Turnia, Szatan,Rum

Komentarze do zdjęcia

Na dole 4 z pięciu stawów Spiskich ze schroniskiem Teryego, nad nimi Pośrednia Grań, Żółty Szczyt, Drobna i Sokola Turnia, Jaworowy Szczyt nad nimi Sławkowski Szczyt, Zwalista Turnia, Baniasta Turnia, Mała Wysoka, za nimi Gerlach, Dzika Turnia, Szatan, Rumowy i Smoczy szczyt, Ganek, Wysoka, Rysy, Mięguszowieckie Szczyty a po prawej Kopa Lodowa i Lodowy Szczyt.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / podlaskie / Kruszyniany

POLSKA / Malbork / Gotycki zamek krzyżacki

POLSKA / Malbork / Gotycki zamek krzyżacki

POLSKA / Malbork / Gotycki zamek krzyżacki

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl