Galeria zdjęć

W Dolinie Pięciu Stawów Spiskich.

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Dolina Pięciu Stawów Spiskich.

Zdjęcia: Dolina Pięciu Stawów Spiskich., Wysokie Tatry., W Dolinie Pięciu Stawów Spiskich., SłOWACJA
odsłon: 347 | poleca: 7 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-06-12 14:53
Data wykonania
lipiec 2017

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Sokola Turnia, Spąga, Czerwona Ławka, Mały Lodowy Szczyt, Harnaski Kopiniak, Pięciostawiańska Kopa, Harnaska Turnia, Lodowy Ząb, Lodowa Kopa, Lodowy Szczyt, Lodowy Koń, Lodowy Zwornik, Wyżnia Lodowa Przełęcz, Śnieżny Szczyt, Śnieżne Cuby, Śnieżna Prz

Komentarze do zdjęcia

Leszek.Z no ja nie mam :(

Klim a kto nie ma ładnej małżonki, jest chociaż jeden wsród nas?. Każdy wybiera tę NAJPIĘKNIEJSZĄ i tę naj....... Pozdrówka.

Aszy007 to zdjęcie nie było poprawianie to sama natura, jedynie przyznaję się bez bicia jest ono zrobione z dwóch fotek. Pozdrówka ślę.

Leszku - znakomicie ująłeś ten obraz. Można przypuszczań, że tam jest parujący wulkan.

Malzonka jak ladna to moze byc.

Nie ma nic zdrożnego w tym, żeby ktoś bliski ożywił fotografię. Chodzi oto, żeby to nie był temat główny zdjęcia. Całkiem ładna kompozycja.Może trochę zbyt dużo poniebieszczenia. Przynajmniej tak to widzę na swoim monitorze.

Nie przejmował bym się tym w ogóle.
Jeśli tak naprawdę komuś - ktoś lub coś nie pasuje to zdjęcia nie poleca.

Dziękuję, a drugie dzięki że nikt się nie przyczepił do mojej małżonki na fotce. Nie usuwałem bo jest daleko, mało widoczna.

Bajecznie

Sokola Turnia, Spąga, Czerwona Ławka, Mały Lodowy Szczyt, Harnaski Kopiniak, Pięciostawiańska Kopa, Harnaska Turnia, Lodowy Ząb, Lodowa Kopa, Lodowy Szczyt, Lodowy Koń, Lodowy Zwornik, Wyżnia Lodowa Przełęcz, Śnieżny Szczyt, Śnieżne Cuby, Śnieżna Przełęcz, Niżni Barani Zwornik, Baranie Rogi, Barania Przełęcz, Skrajna Spiska Turniczka.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NIEMCY / Badenia Witenbergia / Bruchsal

FRANCJA / Côte d'Azur / Cannes

SZWECJA / Vastra Gotaland / Smögen

CZARNOGÓRA / Podgorica / Jezioro Szkoderskie

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl