Galeria zdjęć

Z Przełęczy pod Osterwą.

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Szlak na Osterwę i Tępą.

Zdjęcia: Szlak na Osterwę i Tępą., Wysokie Tatry., Z Przełęczy pod Osterwą., SłOWACJA
odsłon: 121 | poleca: 4 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-06-18 18:58
Data wykonania
lipiec 2017

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Ja również uwielbiam wędrówki z żoną , ale wielkich gór tutaj nie mamy niestety.
Miejsce jest jakkolwiek jedno z najbardziej popularnych w naszym stanie, więc nie narzekam, a ponieważ pochodzę z Sudetów to ocean jest dobrą zmianą. Najważniejsze to być zadowolonym z miejsca gdzie się mieszka , to w końcu zależy od nas. Zwłaszcza w obecnej sytuacji.Pozdrowienia

Kaczma my (małżonka) chodzimy z pasji, to nasze życie, każdy urlop, a także każdy dłuższy weekend spędzaliśmy w Zakopanem. Byliśmy tam 22 razy aż w 2008 r. spróbowaliśmy Słowackie Wysokie Tatry i uzbierało się już 13 razy ponad 180 dni spędzone tam. Słowacja - niby te same Tatry tylko z drugiej strony a jakże inne. W Polsce Rysy najwyższe a na Słowacji ponad 32 szczyty wyższe od naszych Rysów, nawet Rysy wyższe o 4 m. Tam naprawdę jest gdzie chodzić i zdobywać szczyty lecz nie to jest najważniejsze, ważniejszy jest pobyt tam w ciszy, spokoju, bez gwaru zgiełku, tak to nir to co w Polsce chmary ludzi. To trzeba kochać i lubić a w naszym przypadku tak jest, chociaż nie stronimy od innego wypoczynku co widać na moich fotkach. Miłego tygodnia i dużo zdrówka.

Jakkolwiek to zależy jaki widok bardziej Cię "powala", widoki są po prostu inne. Z Zakopanego tego widoku byś tego nie widział. Widok powala.
Ale nie tylko chodzimy w góry dla widoków oczywiście.

Kaczama turysta górski to dziwny przypadek bo kilka godzin wchodzi na szczyt aby zobaczyć jak pięknie na dole. Skoro na dole tak pięknie to po co lazłeś tyle godzin do góry, trzeba było tam zostać :))

Raj na wędrówki.
Lubię po osiągnięciu szczytu podziwianie widoku.
Mój szczyt niestety to tylko 165m , ale piękny widok na wyspy i ocean.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NIEMCY / Badenia Witenbergia / Bruchsal

FRANCJA / Côte d'Azur / Cannes

SZWECJA / Vastra Gotaland / Smögen

CZARNOGÓRA / Podgorica / Jezioro Szkoderskie

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl