Galeria zdjęć

Koszyce - Immaculata – Kolumna – Pomnik Maryi Panny.

SłOWACJA / Kotlina Koszycka. / Koszyce.

Zdjęcia: Koszyce., Kotlina Koszycka., Koszyce - Immaculata – Kolumna – Pomnik Maryi Panny., SłOWACJA
odsłon: 147 | poleca: 4 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-08-01 18:33
Data wykonania
lipiec 2015

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Słup morowy z XVIII wieku – wzniesiony w podzięce Matce Bożej za pomoc w walce z epidemiami. Często spotykany na Słowacji. Figurki na kolumnie symbolizują unoszące się do nieba dusze. Legenda głosi, że pod pomnikiem znajdują się relikwie św. Wa

Komentarze do zdjęcia

Słup morowy z XVIII wieku – wzniesiony w podzięce Matce Bożej za pomoc w walce z epidemiami. Często spotykany na Słowacji. Figurki na kolumnie symbolizują unoszące się do nieba dusze. Legenda głosi, że pod pomnikiem znajdują się relikwie św. Walentego. Immaculata - kolumna morowa Niepokalanego Poczęcia Marii Panny z 1723 r. Została ona wzniesiona w podzięce Marii Pannie na pamiątkę ocalenia przed epidemią dżumy w latach 1709-1710.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / . / .

POLSKA / . / .

POLSKA / kujawsko pomorskie / Nad Wisłą

POLSKA / opolskie / Opole

ANGLIA / Wielki Londyn / Londyn

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl