Galeria zdjęć

Górzanka - cerkiew greckokatolicka pw. św. Paraskewy

POLSKA / woj.podkarpackie. / pow.leski.

Zdjęcia: pow.leski., woj.podkarpackie., Górzanka - cerkiew greckokatolicka pw. św. Paraskewy , POLSKA
odsłon: 236 | poleca: 2 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-09-22 18:42
Data wykonania
wrzesień 2021

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Perełką Górzanki jest XIX w. drewniana cerkiew św. Paraskewy, która obecnie pełni funkcję kościoła rzymskokatolickiego. Wewnątrz zachował się unikatowy w skali kraju ikonostas, składa się on z rzeźbionych i płaskorzeźbionych polichromowanych postaci

Komentarze do zdjęcia

Perełką Górzanki jest XIX w. drewniana cerkiew św. Paraskewy, która obecnie pełni funkcję kościoła rzymskokatolickiego. Wewnątrz zachował się unikatowy w skali kraju ikonostas, składa się on z rzeźbionych i płaskorzeźbionych polichromowanych postaci. Powstał on prawdopodobnie w I połowie XVIII w.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

WALIA / Gower. / Swansea.

FRANCJA / Alzacja / LEMBACH

WALIA / Swansea. / Półwysep Gower.

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl