Galeria zdjęć
Kanion rzeki Kolorado
USA / Arizona / Horseshoe Bend
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.98 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2022-02-02 20:37
- Data wykonania
- maj 2014
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- USA 4x4
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Zdjecia powinni wygladac jak najbardziej naturalnie , a nie obrobione w grafice komputerowej.te po foroszapach maja zero wartosci.
No wiem, mniej więcej tak.
Zapotrzebowanie na fowizm w fotografii nieodł±cznie zwi±zane jest z rozwojem fotografii cyfrowej i z natur± ludzk± :)
Popatrzmy na Góry Tęczowe w Peru:
https://www.google.com/search?q=rainbow+mountain+peru&&tbm=isch
Jak widać, kolorów może być więcej lub mniej. :)
Ja doskonale rozumiem, że gdy kto¶ tam dotrze i czuje się rozczarowany widokiem, to stara się "poprawić" zdjęcie. I to zasadniczo nie zależy od o¶wietlenia tylko od poczucia "estetyki" turysty.
Popatrzmy na dwa zdjęcia:
1) https://bioandeanexpeditions.com/wp-content/uploads/2016/11/rainbow-mountain2.jpg
2) https://www.pinterest.nz/pin/650488739908833245/
Doskonale widać na tym przykładzie, że autor drugiego zdjęcia jest kalek± komputerow±, nie umie podci±gn±ć kolorów w programie graficznym. Co innego — pierwsze zdjęcie: widać, że autor ma smak estetyczny i dba o odbiorcę!
Po deszczach wygl±da mniej więcej tak, a suchy tak jak pokazany na innym zdjęciu kanion de Chelly.
Uwielbiam fowizm. ;-)
Muszę się kiedy¶ przekonać, jak wygl±da kanion w naturalnych barwach.
karczma? wstawilem zdjecie najpiekniejszego kanionu na swiecie, specjalnie dla Ciebie, nie pierwszy raz zreszta, atak swoja droga szkoda ze nie mozna wstawiac zdjec pod innymi zdjeciami dla porownania.
Juras, dzięki! Cieszę się, że fotka z tego niezwykłego miejsca, gdzie rzeka Kolorado tworzy spor± podkowę, podoba się. Kiedy¶ zamie¶ciłam zdjęcie całej podkowy, które robiłam "w ciemno", leż±c na brzuchu na występie skalnym i wysuwaj±c dłoń z aparatem w dół, aby obj±ć cał± scenerię. Może wstawię jeszcze większy fragment podkowy. Tak czy siak powrót na zachód USA jest moim marzeniem.
Klim -więc z niecierpliwo¶ci± czekamy na zdjęcia
U nas w San Escobar takich kanionow nie ma sa inne, piekniejsze.
Zawsze co¶ pięknego wystawisz.
Piękny kanion i kolory
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Kanion rzeki Kolorado
USA / Arizona / Horseshoe Bend
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.98 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2022-02-02 20:37
- Data wykonania
- maj 2014
- Miejsce
- Dodane do galerii
- USA 4x4
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Zdjecia powinni wygladac jak najbardziej naturalnie , a nie obrobione w grafice komputerowej.te po foroszapach maja zero wartosci.
No wiem, mniej więcej tak.
Zapotrzebowanie na fowizm w fotografii nieodł±cznie zwi±zane jest z rozwojem fotografii cyfrowej i z natur± ludzk± :)
Popatrzmy na Góry Tęczowe w Peru:
https://www.google.com/search?q=rainbow+mountain+peru&&tbm=isch
Jak widać, kolorów może być więcej lub mniej. :)
Ja doskonale rozumiem, że gdy kto¶ tam dotrze i czuje się rozczarowany widokiem, to stara się "poprawić" zdjęcie. I to zasadniczo nie zależy od o¶wietlenia tylko od poczucia "estetyki" turysty.
Popatrzmy na dwa zdjęcia:
1) https://bioandeanexpeditions.com/wp-content/uploads/2016/11/rainbow-mountain2.jpg
2) https://www.pinterest.nz/pin/650488739908833245/
Doskonale widać na tym przykładzie, że autor drugiego zdjęcia jest kalek± komputerow±, nie umie podci±gn±ć kolorów w programie graficznym. Co innego — pierwsze zdjęcie: widać, że autor ma smak estetyczny i dba o odbiorcę!
Po deszczach wygl±da mniej więcej tak, a suchy tak jak pokazany na innym zdjęciu kanion de Chelly.
Uwielbiam fowizm. ;-)
Muszę się kiedy¶ przekonać, jak wygl±da kanion w naturalnych barwach.
karczma? wstawilem zdjecie najpiekniejszego kanionu na swiecie, specjalnie dla Ciebie, nie pierwszy raz zreszta, atak swoja droga szkoda ze nie mozna wstawiac zdjec pod innymi zdjeciami dla porownania.
Juras, dzięki! Cieszę się, że fotka z tego niezwykłego miejsca, gdzie rzeka Kolorado tworzy spor± podkowę, podoba się. Kiedy¶ zamie¶ciłam zdjęcie całej podkowy, które robiłam "w ciemno", leż±c na brzuchu na występie skalnym i wysuwaj±c dłoń z aparatem w dół, aby obj±ć cał± scenerię. Może wstawię jeszcze większy fragment podkowy. Tak czy siak powrót na zachód USA jest moim marzeniem.
Klim -więc z niecierpliwo¶ci± czekamy na zdjęcia
U nas w San Escobar takich kanionow nie ma sa inne, piekniejsze.
Zawsze co¶ pięknego wystawisz.
Piękny kanion i kolory
Polecaj± to zdjęcie



























