Galeria zdjęć

Polańczyk - Wyspa Zajęcza na jeziorze Solińskim.

POLSKA / woj.podkarpackie. / pow.leski.

Zdjęcia: pow.leski., woj.podkarpackie., Polańczyk - Wyspa Zajęcza na jeziorze Solińskim., POLSKA
odsłon: 749 | poleca: 1 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2022-06-30 17:21
Data wykonania
wrzesień 2021

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Mój ty koryfeuszu, jak na to wpadłeś? 🤣🤣🤣
Chylę czółko przed twoją przenikliwością. Faktycznie z nudów człowiekowi przychodzą tak szalone pomysły, jak promowanie prac jednego z czołowych luminarzy tego portaliku. Błąd. Te genialne prace same się obronią, ludziska sami je dostrzegą. A mokre gacie i dym z uchodzący z czaszek gwarantowane 🤣🤣🤣
P.S. "Weśme se" twoje błyskotliwe rady do serca. Domniemywam, że stale je praktykujesz ... z wiadomym skutkiem 😁

Colmar skoro nie masz co robić to weś kij i się po c.... bij, a jeśli masz w domu olej to sobie na niego polej to może przestaniesz TU mącić.

Skoro wiesz to pewnie z nudów sam to robisz.

Napisałem o wszystkich możliwościach, więc żeby była pełna jasność, to i o czwartej trzeba było wspomnieć, mimo że wyraźnie napisałem "ODRZUCAM" (literówka - zwalam to na błąd klawiatury 😉). "Błąd portalu" 🤣🤣🤣 - pięknie to ująłeś. Wczoraj ten "błąd portalu", choć ja osobiście wolę określenie "produkt portalu" nastukał innemu. Zgadnij komu!

Jak można samemu klikać? nie mam zielonego pojęcia, a gdybym sam klikał to po co by mi było pytać. Kiedyś ktoś mi powiedział że to jakiś błąd portalu bo było podobnie. Głowa do góry, nerwy na wodzy i będzie dobrze. Czwarta mozliwość mnie zastanawia najbardziej - skoro "ODZUCAM" to po co piszesz o niej. Pozdrówka.

Szanowny miłośniku Tatr,
Możliwości są cztery:
Pierwsza - to i sąsiednie zdjęcie są tak genialne, intrygujące, inspirujące itd. - niepotrzebne skreślić - że był to proces naturalny, gdyż wielu chciało je podziwiać. Cóż z tego, że skumulowali się tak jakoś w ciągu godziny 🤣🤣🤣
Druga - masz cichą wielbicielkę lub co gorsza ... wielbiciela, którego boli "popularność" twoich prac i pragnie to naprawić 😁
Trzecia - Jest tu jeden z permanentnym bólem dupy, który cierpi, że nie zrobił kariery życiowej na miarę pewnego prezesa, choć tak wiele ich razem łączy. A że ma dużo czasu ... 😁
Czwarta - sam sobie naklikałeś. ALE UWAGA - jest to tak absurdalne, że tę możliwość ODZUCAM.
Ze względu na interwał czasowy, całodobową gotowość "bojowo-portalową" wyżej wspomnianego oraz fakt, że jeszcze paru innym zdjęciom w ostatnim czasie przybyło na popularności osobiście stawiam na MOŻLIWOŚĆ TRZECIĄ.
Pozdrawiam.

Skąd się wzięła ta liczba odsłon??

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NIEMCY / Saksonia / Drezno

NIEMCY / Saksonia / Drezno

POLSKA / świętokrzyskie / Ujazd

MONAKO / Monako. / Monako.

NIEMCY / Saksonia / Drezno

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl