Galeria zdjęć

Zamek Margam.

WALIA / Hrabstwo Neath Port Talbot. / Port Talbot.

Zdjęcia: Port Talbot., Hrabstwo Neath Port Talbot., Zamek Margam., WALIA
odsłon: 62 | poleca: 3 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2023-02-01 22:26
Data wykonania
grudzień 2022

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Zamek Margam to późny gruziński wiejski dom zbudowany dla Christophera Rice'a Mansela Talbota . Zaprojektowany przez Thomasa Hoppera , zamek został zbudowany w stylu Tudor Revival przez okres pięciu lat, od 1830 do 1835. Miejsce to było zamieszkane przez około 4000 lat. Zabytkowy budynek klasy I , zamek znajduje się obecnie pod opieką Rady Miejskiej Hrabstwa Neath Port Talbot. Zamek podobno jest nawiedzony. W 2019 roku zamek odwiedzili badacze zjawisk paranormalnych z amerykańskiego serialu Paranormal Lockdown ; wynikające z tego śledztwa stały się odcinkiem trzeciego sezonu serialu. Zamek Margam to zabytkowy budynek klasy I .Jego dziedziniec usługowy jest wymieniony jako klasa II, podobnie jak ściany tarasu i ekran, podczas gdy schody w tarasowym ogrodzie są wymienione jako klasa II.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / woj.podlaskie. / Białystok.

GWATEMALA / Departament Sacatepequez / Acatenango

WIELKA BRYTANIA / - / Brighton

INDIE / brak / KALKUTA

ANTARKTYDA / Antarktyda / Paradise Bay

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl