Galeria zdjęć

Szczyrbski Staw - "Lustereczko powiedz przecie..."

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Szczyrbski Staw.

Zdjęcia: Szczyrbski Staw., Wysokie Tatry., Szczyrbski Staw - "Lustereczko powiedz przecie...", SłOWACJA
odsłon: 492 | poleca: 2 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2024-02-13 15:50
Data wykonania
sierpień 2020

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Antoni ja nie mam zielonego pojęcia jak do tego się zabrać i jak to się robi. Fakt mam ponad 2 tysiące zdjęć z Tatr po Słowackiej stronie a jak wiesz chodziło sie po wysokich szczytach. Może gdyby ktoś się zgłosił zpropozycją zawsze mogę udostępnić swoje archiwum za jakiś procent. Udanego tygodnia i pozdrówka posyłam.

Antoni: "Leszku, z tak niesamowitą wiedzą związaną z Tatrami powinieneś pisać przewodniki i wydawaćć albumy swoich zdjęć opatrzone tak szczegółowymi opisami"

Hm. Liptowska Turnia to obecnie Liptowskie Turnie.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/14/Szczyrbskie_Jezioro_Panorama_PL.jpg

Leszku, z tak niesamowitą wiedzą związaną z Tatrami powinieneś pisać przewodniki i wydawaćć albumy swoich zdjęć opatrzone tak szczegółowymi opisami

Od lewej: Mały Krywań, Krywań, Siodełkowa Kopa, Jamskie Turnie, Liptowska Turnia, poniżej niej Dolina Furkotna, Ostra, Szczyrbskie Solisko, przed nim jedna z dwóch skoczni narciarskich, Szczyrbska Turniczka, Szczyrbska Przełęcz, poniżej Dolina Młynicka, Szczyrbski Szczyt, Młynicka Przełęcz, Szatan, Pośrednia Baszta, Mała Baszta, Skrajna Baszta, u podnóża hotel "Patria", Wołowa Turnia, Żabia Turnia Mięguszowiecka, Żabi Koń, Żabia Przełęcz, poniżej Dolina Mięguszowiecka, Kopa Popradzka.

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

CHORWACJA / Żupania Licko-Seńska / Park Narodowy Jezior Plitwickich

CHORWACJA / Żupania Licko-Seńska / Park Narodowy Jezior Plitwickich

USA / Arizona / Vermilion Cliffs

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl