Galeria zdjęć
Zmierzch nad jeziorem
POLSKA / Mazury / Jez. D±browa Mała - okolice D±brówna
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:3.79 | SW:3.66 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2008-05-07 13:23
- Data wykonania
- sierpień 2007
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Prawdę mówi±c, to mgła była jeszcze do¶ć marna, za to komary były ogromne:)
Mgła prawdopodobnie była gęsta, ale nie każdy aparat "wyłapie" t± mgłę.
Najlepiej wyszły... muszki ;-))
całkiem całkiem... szkoda, ze nie ta mgła taka marna, ale przecież to już nie Twoja wina :)
mdle :(
¦wit czy zmierzch? Ja stawiam na zmierzch - czy się mylę? Chociaż ten róż na niebie...
No proszę! Znam dobrze to jeziorko, bywam tam co rok:)Ale wolę D±browę wielk±.Ładne zdjęcie Pozdrawiam.
no cóż... nic nie można dodać (i nic uj±ć:)
zdjęcie - poezja...
łezka mi sie nie kręci, ale zdjęcie perfekcyjne , chylę czoła pozdrawiam
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Zmierzch nad jeziorem
POLSKA / Mazury / Jez. D±browa Mała - okolice D±brówna
- Autor
- "> ( SO:3.79 | SW:3.66 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2008-05-07 13:23
- Data wykonania
- sierpień 2007
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Prawdę mówi±c, to mgła była jeszcze do¶ć marna, za to komary były ogromne:)
Mgła prawdopodobnie była gęsta, ale nie każdy aparat "wyłapie" t± mgłę.
Najlepiej wyszły... muszki ;-))
całkiem całkiem... szkoda, ze nie ta mgła taka marna, ale przecież to już nie Twoja wina :)
mdle :(
¦wit czy zmierzch? Ja stawiam na zmierzch - czy się mylę? Chociaż ten róż na niebie...
No proszę! Znam dobrze to jeziorko, bywam tam co rok:)Ale wolę D±browę wielk±.Ładne zdjęcie Pozdrawiam.
no cóż... nic nie można dodać (i nic uj±ć:)
zdjęcie - poezja...
łezka mi sie nie kręci, ale zdjęcie perfekcyjne , chylę czoła pozdrawiam
Polecaj± to zdjęcie






























