Galeria zdjęć
ganga
INDIE / uttar pradesh / benares
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.29 | SW:4.82 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2008-06-11 23:25
- Data wykonania
- listopad 2006
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Super uchwycone!
owszem - sprawdziłam - zdjęła :D - dziękuję za wyja¶nienie i pozdrawiam :D
Zarówno to jak i podobne zdjecie z ta sam± dziewczynka ale ochlapujac± sie woda sa mojego autorstwa Kolezanka Iza wystawila moje zdjecie (i jeszcze pare innych moich zdjec) w swojej galerii Nie wiem czemu to zrobila biorac pod uwage ze miala wlasnych zdjec chyba z 1000 z naszej wspolnej podrozy po Indiach Poprosilam ja zeby je zdjela ze swojej galerii i mam nadzieje ze to zrobila
może poczekamy na komentarz autora? - możliwe, że to zmieniony nick albo osoba, która towarzyszyła Izabelli_70 :D
ale,to już było
ja też to zauwazyłam, ale to nie jest to samo zdjęcie, tamta dziewczynka się ochlapywała wod±, a to jest zrobione chwile póĽniej/wcze¶niej, to zdjęcie z tej samej serii, nie to samo zdjęcie
no wła¶nie teraz też mi się wydaje, że już to zdjęcie widziałem...dałem 5...ale za powtórki należy się 3,5
to zdjęcie nosiło nazwę "poranna k±piel" i było wystawiane w Galerii przez Izabella 70 - czy możesz wyja¶nić?
¦witne i ¶więte krowy .
¦wietnie uchwycone :-)
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
ganga
INDIE / uttar pradesh / benares
- Autor
- "> ( SO:4.29 | SW:4.82 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2008-06-11 23:25
- Data wykonania
- listopad 2006
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Super uchwycone!
owszem - sprawdziłam - zdjęła :D - dziękuję za wyja¶nienie i pozdrawiam :D
Zarówno to jak i podobne zdjecie z ta sam± dziewczynka ale ochlapujac± sie woda sa mojego autorstwa Kolezanka Iza wystawila moje zdjecie (i jeszcze pare innych moich zdjec) w swojej galerii Nie wiem czemu to zrobila biorac pod uwage ze miala wlasnych zdjec chyba z 1000 z naszej wspolnej podrozy po Indiach Poprosilam ja zeby je zdjela ze swojej galerii i mam nadzieje ze to zrobila
może poczekamy na komentarz autora? - możliwe, że to zmieniony nick albo osoba, która towarzyszyła Izabelli_70 :D
ale,to już było
ja też to zauwazyłam, ale to nie jest to samo zdjęcie, tamta dziewczynka się ochlapywała wod±, a to jest zrobione chwile póĽniej/wcze¶niej, to zdjęcie z tej samej serii, nie to samo zdjęcie
no wła¶nie teraz też mi się wydaje, że już to zdjęcie widziałem...dałem 5...ale za powtórki należy się 3,5
to zdjęcie nosiło nazwę "poranna k±piel" i było wystawiane w Galerii przez Izabella 70 - czy możesz wyja¶nić?
¦witne i ¶więte krowy .
¦wietnie uchwycone :-)
Polecaj± to zdjęcie






























