Galeria zdjęć
Ubrana tylko w trawy połonin
POLSKA / Bieszczady / Połonina Wetlińska
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.57 | SW:4.87 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2008-08-06 08:59
- Data wykonania
- paĽdziernik 2002
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
we wrzesniu odgadne tajemnice Połonina Wetlińskiego będę spacerować brzegiem morza traw..podoba się powodzdnia
we wrzesniu odgadne tajemnice Połonina Wetlińskiego będę spacerować brzegiem morza traw..podoba się powodzdnia
Morze traw, morze wspomnień
po twoich piersiach.
Usta Twoje jak jagody sine
u¶miech Twój zachmurzony pamiętam.
O Połonino!
doskonale foto
aż chce się słuchać tych traw, ¶wietna fota, pozdrawiam
to chyba za moje ukochane Bieszczady ta 5tka a u podnoza w Wetlinie po calonocnej balandze juhas blagal nad ranem zeby bacy nie mowic ze wszyscy na krowe wchodzili zeby sobie zdjecia zrobic :-)) byly czasy a dzisiaj czlowiek jakimis Andami sie musi cieszyc smutnymi :-((
Bardzo się podoba:) Słońce było chyba bardzo nisko?
¶wietnie wyszło... chyba czas się wybrać w Bieszczady.
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Ubrana tylko w trawy połonin
POLSKA / Bieszczady / Połonina Wetlińska
- Autor
- "> ( SO:4.57 | SW:4.87 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2008-08-06 08:59
- Data wykonania
- paĽdziernik 2002
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
we wrzesniu odgadne tajemnice Połonina Wetlińskiego będę spacerować brzegiem morza traw..podoba się powodzdnia
we wrzesniu odgadne tajemnice Połonina Wetlińskiego będę spacerować brzegiem morza traw..podoba się powodzdnia
Morze traw, morze wspomnień
po twoich piersiach.
Usta Twoje jak jagody sine
u¶miech Twój zachmurzony pamiętam.
O Połonino!
doskonale foto
aż chce się słuchać tych traw, ¶wietna fota, pozdrawiam
to chyba za moje ukochane Bieszczady ta 5tka a u podnoza w Wetlinie po calonocnej balandze juhas blagal nad ranem zeby bacy nie mowic ze wszyscy na krowe wchodzili zeby sobie zdjecia zrobic :-)) byly czasy a dzisiaj czlowiek jakimis Andami sie musi cieszyc smutnymi :-((
Bardzo się podoba:) Słońce było chyba bardzo nisko?
¶wietnie wyszło... chyba czas się wybrać w Bieszczady.
Polecaj± to zdjęcie






























