Galeria zdjęć
Let me in
PORTUGALIA / Grande Porto / Porto
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.65 | SW:4.42 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2008-10-02 00:50
- Data wykonania
- wrzesień 2008
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Bardzo ładny kadr.
Bratteo - dziekuje bardzo :) Naprawde milo mi, ze tak myslisz...
A co do kotka - spojrzal w moja strone i mial sliczne niebieskie oczy ;)
ajjj... literówki mi się zrobiły, a po po 'masz oko' miał być u¶miech naprawdę :))
bardzł ładne :) masz oko ;) gdyby¶ tak jeszcze poprosiła kotka o spojrzenie w Twoj± stronę....
Ej Blue ! Nie b±dĽ taka skromna w rankingu najlepszych masz pi±te miejsce. Więc jest bardzo dobrze. Ta pozycja sk±d¶ się bierze i tak trzymaj. My¶lę że jeste¶ perfekcjonistk± i jak się za co¶ zabierasz musi to być na najwyższym poziomie . powodzenia !
Amaranto - dziekuje bardzo za mile przyjecie moich zdjec :) Portugalia jest piekna, a ja jestem na samym poczatku przygody z fotografowaniem, wiec jeszcze dluuuuga droga przede mna. Mam nadzieje, ze z czasem bedzie mi szlo lepiej ;)
Też w tym roku byłam w Portugalii ale takich pięknych zdjęć nie przywiozłam :-((
Jestem fank± kotów.
Dzieki bardzo za mile slowa... :) Gdyby nie to, ze zabladzilam w jednej z wielu waskich uliczek w Porto, to kotek nie mialby tej sesji ;) Zdjecie gdy patrzy na mnie tez mam, ale wolalam pokazac jak z nadzieja wpatruje sie w drzwi.
....o ¶wietne ! Masz oko artysty fotografa - dobrze wykadrowane , kolory super jak wspomniał emski. Ciekawiej by było gdyby kot patrzył w Twoja stronę , ale rozumiem nie¶miały był
super i w kolorach i kompozycji
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Let me in
PORTUGALIA / Grande Porto / Porto
- Autor
- "> ( SO:4.65 | SW:4.42 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2008-10-02 00:50
- Data wykonania
- wrzesień 2008
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Bardzo ładny kadr.
Bratteo - dziekuje bardzo :) Naprawde milo mi, ze tak myslisz...
A co do kotka - spojrzal w moja strone i mial sliczne niebieskie oczy ;)
ajjj... literówki mi się zrobiły, a po po 'masz oko' miał być u¶miech naprawdę :))
bardzł ładne :) masz oko ;) gdyby¶ tak jeszcze poprosiła kotka o spojrzenie w Twoj± stronę....
Ej Blue ! Nie b±dĽ taka skromna w rankingu najlepszych masz pi±te miejsce. Więc jest bardzo dobrze. Ta pozycja sk±d¶ się bierze i tak trzymaj. My¶lę że jeste¶ perfekcjonistk± i jak się za co¶ zabierasz musi to być na najwyższym poziomie . powodzenia !
Amaranto - dziekuje bardzo za mile przyjecie moich zdjec :) Portugalia jest piekna, a ja jestem na samym poczatku przygody z fotografowaniem, wiec jeszcze dluuuuga droga przede mna. Mam nadzieje, ze z czasem bedzie mi szlo lepiej ;)
Też w tym roku byłam w Portugalii ale takich pięknych zdjęć nie przywiozłam :-((
Jestem fank± kotów.
Dzieki bardzo za mile slowa... :) Gdyby nie to, ze zabladzilam w jednej z wielu waskich uliczek w Porto, to kotek nie mialby tej sesji ;) Zdjecie gdy patrzy na mnie tez mam, ale wolalam pokazac jak z nadzieja wpatruje sie w drzwi.
....o ¶wietne ! Masz oko artysty fotografa - dobrze wykadrowane , kolory super jak wspomniał emski. Ciekawiej by było gdyby kot patrzył w Twoja stronę , ale rozumiem nie¶miały był
super i w kolorach i kompozycji
Polecaj± to zdjęcie































