Galeria zdjęć
¦wiatełko z nieba
PORTUGALIA / Algarve / Faro
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.65 | SW:4.42 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2008-10-06 02:17
- Data wykonania
- wrzesień 2008
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Markoo, nawet nie wiesz jak bardzo bym chciala czesciej wyjezdzac :) Poki co obowiazki trzymaja mnie w kraju, ale mam nadzieje, ze niedlugo sie to zmieni... A fajne zdjecia to mysle, ze bedziemy ogladac, jak wrzucisz swoje perelki z wyprawy :))) Pozdrowienia, Jagoda.
Hej Blue musisz czesciej wyjezdzac ' wtedy bedziemy ogladac wiecej fajnych zdjec - pozdrowienia z Hondurasu
ja tam bym sie nie przejmowal takimi kolegami za miesiac juz go tu nie bedzie a moze wczesniej a moze pozniej a co namiesza to namiesza :-))
starszy kolega AMKB uznal, ze zdjecie slabo nawiazuje do "prawdziwej globtroterki", a tylko takie wg niego powinny byc tutaj wystawiane...
no pioeknie wyszlo ..ja bym jeszcze w PS troche przykrecil highlights i miodzio :-))
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
¦wiatełko z nieba
PORTUGALIA / Algarve / Faro
- Autor
- "> ( SO:4.65 | SW:4.42 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2008-10-06 02:17
- Data wykonania
- wrzesień 2008
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Markoo, nawet nie wiesz jak bardzo bym chciala czesciej wyjezdzac :) Poki co obowiazki trzymaja mnie w kraju, ale mam nadzieje, ze niedlugo sie to zmieni... A fajne zdjecia to mysle, ze bedziemy ogladac, jak wrzucisz swoje perelki z wyprawy :))) Pozdrowienia, Jagoda.
Hej Blue musisz czesciej wyjezdzac ' wtedy bedziemy ogladac wiecej fajnych zdjec - pozdrowienia z Hondurasu
ja tam bym sie nie przejmowal takimi kolegami za miesiac juz go tu nie bedzie a moze wczesniej a moze pozniej a co namiesza to namiesza :-))
starszy kolega AMKB uznal, ze zdjecie slabo nawiazuje do "prawdziwej globtroterki", a tylko takie wg niego powinny byc tutaj wystawiane...
no pioeknie wyszlo ..ja bym jeszcze w PS troche przykrecil highlights i miodzio :-))
Polecaj± to zdjęcie































