Galeria zdjęć

xx

EGIPT / Synaj / Gdzieś na Synaju

Zdjęcia: Gdzieś na Synaju, Synaj, xx, EGIPT
odsłon: 3011 | poleca: 1 osób | ocena techniczna: 3.46 | ocen: 13 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2008-10-19 15:31
Data wykonania
maj 2006

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Nie ocenię tego zdjęcia, zrobią to za mnie inni. Nie ocenię bo nie uznaję pojęcia rewanż, a tak byś pewnie moją ocenę potraktował. Rozumiem, że jesteś sfrustrowany moimi ocenami, ale zauważ, że są one konsekwentne. Nie stosuję innej skali do innych osób, po prostu staram się oceniać rzetelnie. A Ty? Na prawdę nie wiem dlaczego uważasz, że zdjęcie, zupełnie niezłe, rzadkiego nosorożca na forum globtroterów oceniasz niżej, znacznie niżej niż seryjne produkcyjniaki. Przyjąłeś logo "podróżnik", więc może troche więcej zrozumienia i rzetelności w stosunku do innych podróżników?........ Wracając do zdjęcia - na prawdę nie można ucinać twarzy w połowie - nie sądzisz?

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

INDIE / Ladakh / Dolina Nubra

ARGENTYNA / Patagonia / Hielo Sur

NIEMCY / - / okolica Greetsiel

NEPAL / Annapurna TREK / NEPAL

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Szlak z Lodowej Przełęczy do "Piątki" Spiskiej.

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl