Galeria zdjęć

Morze Irlandzkie 10

WIELKA BRYTANIA / Anglia / Blackpool

Zdjęcia: Blackpool, Anglia, Morze Irlandzkie 10, WIELKA BRYTANIA
odsłon: 6199 | poleca: 10 osób | ocena techniczna: 4.69 | ocen: 13 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2008-10-19 17:15
Data wykonania
październik 2006

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Dziękuję. Nie jestem fotografem, ale lubię robić zdjęcia. W ostatnich latach trochę mi się ich nazbierało, więc je tutaj zamieszczam. Skoro zaś regulamin dopuszcza taką ilość, to nie widzę w tym nic złego. Ale mam dobrą wiadomość dla tych, którzy nie lubią "sieczki". Moje zapasy niebawem się skończą i do następnej podróży znów będę niewidoczny.

Widzisz! Kryrtykowałem, krytykowałem, denerwowałeś się i nagle się przyłożyłeś. To chyba najlepsza seria Twoich zdjęć. Raz jeszcze - nie daj się podpuszczać bezsensownym "mścicielom", którzy uwierzyli w tworzone tutaj na poczekaniu mity o mnie. To fakt, umieszczasz moim zdaniem za dużo - przepraszam - nie unoś się - "sieczki". Na prawdę to męczy - słabe serie tych samych zdjęć. Bądź trochę bardziej krytyczny! Założę się, że wielu oglądających nawet nie zauważy Twojej serii będąc przekonana, że nie warto...... Ja nie muszę się wstydzić swoich ocen (co nie oznacza, że nie popełniłem pomyłek, ale jedno jest pewne - jeżeli zdjęcie jest dobre to ocenię go wysoko - niezależnie kto go zrobił. Powodzenia!!Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NIEMCY / Nadrenia Palatynat / Trewir

NIEMCY / Nadrenia Palatynat / Trewir

CHORWACJA / Żupania Zadarska / Prahulje

CHORWACJA / Żupania Zadarska / Nin

CHORWACJA / Żupania Zadarska / Prahulje

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl