Galeria zdjęć

Grobowiec schodkowy

JORDANIA / brak / Petra

Zdjęcia: Petra, Grobowiec schodkowy, JORDANIA
odsłon: 1213 | poleca: 0 osób | ocena techniczna: 3.70 | ocen: 17 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2008-11-04 14:26
Data wykonania
lipiec 2007
Miejsce

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

nie jestem na tyle płytka,by przepisywać coś z przewodnika:))niestety nie mam żadnych swoch zdjęć z Petry,bo osoba z którą tam byłam zabrała wszystkie zdjęcia,które zrobiłam:(((a Petra to jest miejsce które mnie intryguje od 20 lat,ale mogę nic nie pisać,choć uważam,że fajnie jest jak można się czegoś więcej dowiedzieć:)))PZDR

Acha, to znaczy na tym zdjęciu to jesteś Ty muchacha1 i właśnie przepisujesz to z przewodnika, a nie Jozefina??? :-)))). Serio - dziękuję za wyjaśnienie (i za zdjęcie też!) Przepraszam zła kolejność - jeszcze raz: Dziękuję za zdjęcie (i za wyjaśnienie też!):))).

uwielbiam Petrę,dlatego pozwalam sobie na korektę.jest to Grobowiec Jedwabny,w typie Hegra(chodzi o dekorowanie schodkami,których liczba kanonicznie została ustalona na 5 :))))

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

TYBET / Shigatse / Tashilpunto Monastery

TYBET / Tybet północno - wschodni / trasa kolejowa Golmud - Lhasa

NEPAL / Himalaje, rejon przełęczy Cho La / Zejście z przełęczy Cho La 5420 m.

NEPAL / Kathmandu / Durbar Square

NEPAL / Annapurna Trekking / Himalaje

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl